Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok,vagy nem?

Terhes vagyok,vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


25 éves lány vagyok,szeretnénk babát!

Azt tudni kell a menstruációmról,hogy mindig a kiírt-várt időpont előtt 2 nappal jön meg,már 12 éves korom óta.

Tehát jelen felállásban 3 napja késik.

Tegnap előtt valamiért lett egy megérzésem,ezért csináltam egy tesztet. PRIMA Home Test volt,DM-ben vásároltam. Ezen a teszten nagyon halványan,de látszódik a || vonal.

Utána készült még 1 db Predictor és ClearBlue teszt,amellyek negatívak lettek. Ezután a Prima márkájú tesztből még 3 lett halvány pozitív.

Akkor a többi miért negatív?!

Legutoljára múlt vasárnap,azelőtt pedig 1 héttel és 2 héttel voltunk együtt párommal.

Ma reggel csináltam még 1 Prima tesztet,azon most elmosódott a 2 vonal közötti rész,bár az még így is pozitívat jelez. Lehet esetleg,hogy túl korán teszteltem,vagy rossz a teszt? Bár a menstruáció késése is közrejátszik,bár tudom nem nagy csúszás és más miatt is kimaradhat,főleg,hogy pajzsmirigy túlműködésem van.

Azt mondták,hogy hiába megyek orvoshoz még nem lát semmit. Segítsetek kérlek,meddig várjak az új teszteléssel? Milyen tesztet használjak? Az se érdekel,ha méregdrága. 😅


Nagyon köszönöm a segítséget és válaszokat!

Szép napot nektek! 🙂



jún. 6. 17:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%

Hát 3 napos késes még semmit nem jelent.

Szerintem várj még egy hetet és utána tesztelj, ha nem jön meg.

jún. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
A prima teszt éppenséggel nem a legjobbak közé tartozik. Én jobban hinnék a predinek.
jún. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 nap késés után teszteltem. Semmi halvány pozitív, hanem majd' leugrott a csík a tesztről.
jún. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
98%

Nem vagy terhes. Prima teszt vacak.


Egyébként, ha 13 éve mindig "korábban"jön a mensid, akkor nem korábban jön, hanem neked ennyi napos a ciklusod.

jún. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Prima egy szar. Ha az pozitívnak tunik es a predi nega, akkor egyértelműen nem vagy terhes.
jún. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
Rakj fel képeket:)
jún. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Prima teszt jol lathatoan mutatta nekem a csikot :) rozsaszin volt, szepen kiveheto... Tevesen!

Meg a vizre is pozitív.

jún. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

"Mindig 2 nappal előbb jön".

Akkor nem 28 napos a ciklusod, hanem 26....

jún. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%

25 évesen az ember ha nő nemű, akkor nem "lány"-ként említi magát.

Az kb tizenéves kategória.

És nen vagy terhes. A prima teszt pozitív esetében is sokszor negatív.

jún. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Prima teszt és kaki. Predi ,cb nek hinnék
jún. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!