Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fixre tudott ovu mellett 12....

Fixre tudott ovu mellett 12. dpo reggeli teszt eredmények mennyire lehet fix?

Figyelt kérdés
Úgy értem ha negatív akkor már az is marad vagy van esély még?
jún. 5. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha 10-es teszt, reggeli első pisi és 100% az ovu ideje (pl volt ovitrelle), akkor az már nem lesz pozitív.
jún. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Holnap reggel szeretnék tesztelni predictorral
jún. 5. 19:31
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Predictort veheted biztosra. De amúgy van olyan teszt, ami simán lehet negatív még a 12. dpo-n.
jún. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Facelle és predi 99.9%

12 év sok tesztelése után, ez kb tuti. Legalábbis nálam.


Én azt mondanám a sok olvasott és tapasztalt ember után, hogy 13.dpo a 100%, mert van akinél picivel lassabban termelődik, vagy nehezebben választódik ki a vizeletbe. De 13.dpo már egyértelmű halvány pozit kell mutasson.

jún. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Várhattam volna a kérdéssel ugyanis reggel megjött :( nagyon furcsállom, mert minden 14 nappal peteérés után jön meg 😕
jún. 6. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!