Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódási vérzés után hány...

Beágyazódási vérzés után hány nap múlva mutatja ki a teszt a terhességet? 6 mm vastag méhnyálkahártyának számít?

Figyelt kérdés
jún. 4. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vastag. 7, vagy 8 alatt meg se csinálnak egy inszeminációt pl.
jún. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban beágyazódási vérzésről van szó, akkor kb 2 nap múlva már kimutatná egy érzékeny teszt. A 6 mm nagyon vékony, szinte biztos, hogy abba nem tud beágyazódni.
jún. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Múlt hónapban menstruáció előtt 1 héttel volt 6 mm. Gondolom most is ott körül van.
jún. 4. 11:31
 4/11 anonim ***** válasza:
Beágyazodás hosszabb folyamat, ha a végefele volt neked a vérzés akkor már kimutathatja 1-2 n9apon belül, ha az elején volt akkor kicsit még célszerű várni a teszteléssel. 6mm az vékony a beágyazódáshoz, valószínűleg múlt hónapban nem volt vagy nem peteérésed vagy peteérés/ovulációs zavarod volt. Ami egyáltalán nem jelenti azt, hogy ebben a hónapban is ugyanez történt. Ha mégsem sikerülne ez a hónap érdemes lehet egy 3-5. napi hormonképet nézetni és egyet a 21. nap körül is.
jún. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha tényleg beágyazódás volt, akkor szerintem is 1-2 nap kell csak a kimutatható hcg-hez.

Nekem 8mm volt a méhnyálkahártyám koraterhesen (kb. a 28. ciklusnapon mentem más miatt dokihoz, de addigra pont lett egy határozott pozi tesztem is), az még épp a határeset, ami már megfelel a beágyazódáshoz.

Viszont szerintem ez nem jelenti azt, hogy most is ennyi, sőt, előző ciklusban is vastagodhatott még egy picit, bár ha most sem sikerült, akkor konzultálnék dokival, hisz vannak hasznos "praktikák" (azaz vitaminok, ilyesmik), amikkel lehet vastagítani a nyálkahártyát, nehogy ez legyen a sikertelenség oka.

A hormonos vérvétel szintén nem árthat.

jún. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Előző ciklusomnál jóstesztként használtam ovu tesztet. Mensi előtt 2 nappal pozitív lett. Azt hittem működik a teszt, de a terhességi negatív volt és megis jött. Ekkor voltunk együtt. (Menstruáció előtt 2 nappal mikor pozitív volt az lh tesztem) Most még 2 hét van a következő mensimig és az együttlét óta 16 nap telt el. Ha valami csoda folytán valóban peteeresem lett volna ott mensi előtt akkor már tesztelhetek?
jún. 4. 13:25
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha pozitív lh teszt után megjött akkor nem vagy terhes. Több mint valószínű hogy nem volt akkor peteérésed, mármint menzesz előtt 2 nappal, főleg hogy az lh teszt előrejelzi az ovulációt és ha neked akkor megjött, tehát levált a méhnyálkahártyád nem is lenne hova ágyazódnia a megtermékenyített petesejtnek. De elméletben 16 nappal a megtermékenyítés után már meg lehet próbálni a tesztet.
jún. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy elég speciális eset lenne, de laikusként úgy gondolom, hogy ha akkor lett volna peteérés, és el is kaptátok volna, úgysem sikerülhetett beágyazódni, ha közben megjött (tehát levált a nyálkahártya).

Barátnőmnek is úgy állapította meg a doki, hogy eltolódott a peteérése a cikluson belül (24-25 napos ciklus esetén 20. nap körül), és neki is progit kellett szedni ovu utántól, hogy legyen idő beágyazódni...

jún. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha valóban mensi előtt két nappal ovud lett bolna, akkor nem jött volna meg a havid. Az ovuláció egy bekapcs gomb...ovu után más hormonok dolgoznak jobban így nem lehet rá két napra mensi. Ezek tények.


Ha pedig most majdnem ciklusod közepén jársz egy enyhe maszat pont jelenthet ovus vérzést.


Egyébként pár éve volt itt egy ilyen jellegű kérdés, hogy beágyazódási vérzés után kinek mikor lett pozitív a teszt. Gyakorlatilag legkésőbb 3 nap múlva mindenkinek az lett.


Nálad a leírtak alapján még nem áll fenn terhesség a nyálkahártya is nagyon vékony lenne hozzá. Ha szerencséd van akkor most vagy ovunál és így ez még vastagodhat és akkár sikerrel is járhattok..

jún. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a kedves válaszokat! Totál értem. Csak egy dolgot nem, ha nem ovuláltam menszesz előtt, miért volt pozitív az a teszt.
jún. 4. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!