Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség kötelezően együtt...

Terhesség kötelezően együtt jár a bővebb hüvelyváladékkal?

Figyelt kérdés

Olyan sokan írjátok hogy a várható mensi táján sűrű, testápolószerű folyásotok volt, és nem is jött meg.

Nekem pár nap múlva kellene megjönnie, úgy érzem, mindent megtettünk, ebben a hónapban. De: semmi hüvelyváladék, szinte száraz vagyok.

Akkor már ne is reménykedjek? Van olyan, aki babát várt, és nem volt bő folyása? Vagy az csak később kezdődik?


2009. jan. 5. 17:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

SZia.


Egyéne válogatja,én az elsőnél szinte folytam,már bocs,a másodiknál meg száraz voltam mint a Szahara.Ezekre ugyanúgy nem lehet alapozni,mint a naptár-módszerre,majd a mensid megmutatja,hogy van-e baba,de ha az nem egyértelmű,akkor a teszt mindenképp.NYugi,ilyenekkel ne foglalkozz,még lehet hogy be sem ágyazódott a baba,ha egyáltalán megfogant,akkor meg mitől lenne,vagy ne lenne folyásod.NYUGALOM,minél jobban stresszelsz,annál rosszabb.

Várd meg,hogy kimarad-e,és kimaradás után,hogy BIZTOS legyen 90%-ban,5-6 nappal tesztelj.

Sok sikert.

2009. jan. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!