Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A kaáli intézet hol találhato?...

A kaáli intézet hol találhato? Pesten? és melyik a legjobb doki ott?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 16:56
 1/7 anonim válasza:
Budán, az Istenhegyi út 43 szám alatt. Ém a Kováts Tímea doktornöhöz járok, nagyon aranyos és rám nagy hatást tett. Nem felejtem el, ahogy mondta, hogy úgy készőljön hogy jövőre szűlni fog, ezt garantálom. Egyébként most volt az első inszem nálunk.
2009. jan. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi:)

és megtudod adni a telefonszámát?vagy a korháznak?egyépként ez rendes korház?vagy ez csak medőségi központ?

2009. jan. 5. 20:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is a Kováts doktonőhöz járok.Februárban lesz a beültetés.

Nekem is azt mondta,hogy idén szülni fogok.Nagyon bízok benne.Csak ajánlani tudom.

Az alábbi számokon lehet időpontot kérni:

202-2802, 202-2388, 202-2296.

Ezek központi számok, a doktornőét nem tudom sajnos.

Néha elég nehéz elérni őket,de ha kitartó vagy sikerülni fog.

Van honlapjuk is.


[link]


Ezen sok érdekességet és hasznos infót megtalálsz.

2009. jan. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)Őt kifejezetten megkell fogadni???magánrndelése van ott?vagy hogyan kell csinálni hogy ő kezteljen???
2009. jan. 5. 21:35
 5/7 anonim ***** válasza:

utolsó válaszoló vagyok.

Úgy tudsz hozzá kerülni,hogy ha időpontot kérsz konzultációra akkor megmondod,hogy hozzá szeretnél menni és így Ő fog kezelni.A nővérkék egyébként is megkérdezik,hogy kihez szeretnél időpontot.

2009. jan. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszike!
2009. jan. 6. 18:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem a doktornőhöz járok, de a Kaáliban állítólag mindenki nagyon jó szakember és érti a dolgát.
2009. jan. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!