Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek a beágyazódást vérzés...

Akinek a beágyazódást vérzés kíséri, az nem jelenti azt, hogy el fog menni a baba és nem tud beágyazódni?

Figyelt kérdés
Vagy ez természetes lehet még a beágyazódásnál ha nem jár görccsel?
2010. okt. 28. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha pontosan beágyazódásos vérzésről van szó, akkor nem megy el a baba a vérzés miatt. A baj csak az, hogy azt még orvos sem meri kejelenteni, hogy te az adott pillanatban a beágyazódástól vérzel, vagy épp egy vetélés kezdetén vagy...
2010. okt. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ha tegyük fel megfogant a baba és ez a vérzés épp azt jelenti, hogy nem tud beágyazódni tehát vetélés, akkor utána megjön a valódi mensi azonnal rendes mensis görccsel és esik a hő?? Abból tudom akkor, hogy megvolt a baba csak nem tudott megtapadni?
2010. okt. 28. 15:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Így van, viszont azt ne feledd, hogy nem biztos, hogy baba van és attól vérezgetsz kicsit menses előtt. Lehetséges baba nélkül is ilyen pecsételve megjövő havi.
2010. okt. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha menses előtt vagy 1-2 nappal, akkor egy nagyon érzékeny teszt már mutatna valami halványat.
2010. okt. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Csak nekem még nem volt ilyen előtte soha. De amúgy én a palástfű teára gyanakodom, hogy az kavar be.

Amúgy ilyen a görbém:

[link]

2010. okt. 28. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!