Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hónapja missed ab. -om volt...

3 hónapja missed ab. -om volt és most pozitív lett a tesztem. Ilyenkor adnak valami gyógyszert amit szednem kellene hogy nehogy megint baj legyen? Mennyire kell orvoshoz sietnem?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
szia mielőbb kérj időpontot, és megmond mindent a doki. Szerintem ha nincs most gond, akkor nem ír fel gyógyszert.
2009. jan. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Én is hasonló szituban voltam,csak nekem 2hónapra lett pozitív a tesztem,Duphaston-t kellet szednem,mert 6hetesen vérezni kezdtem:).Remélem nálatok minden oké lesz.

4hónapos kisfiú anyukája

2009. jan. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Jelentkezz a dokinál,de általában az a menet,mint 4 hós baba anyukája írta,hogyha nincs vérzés,és jól vagy,akkor minden oké,dolgozhatsz,élhetsz,hisz ez egy állapot,nem betegség,ha görcsölni,vagy vérezni kezdesz,onnantól lép közbe a doki.

A sietést én úgy írnám,hogy amennyiben jól érzed magad,nem görcsölsz,nem vérzel,akkor én csinálnám a dolgomat,és bejelentkeznék utolsó mensitől számított 7.hétre,mert akkor már nagy valószínűséggel szívhangja is van a kis jövevénynek.Ha vérezni kezdesz,vagy görcsölni,akkor mennék be hamarabb.

Boldog babavárást!

2009. jan. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is ebben a helyzetben vagyok, mint te. 3 hónapja volt miss ab, most lett a napoknan + a teszt. Én is azon gondolkodom, hogy mikor kellene orvoshoz menni, de szerintem a mi esetünkben minél hamarabb, hogy írjon fel gyógyszert (duphaston, utrogestan)

2009. jan. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Bocsi, hogy ide írok, én nem vagyok ugyan terhes, de nekem is 3 hónapja volt missed abom. Az elejétől fogva üres petezsák miatt. Ha nem tolakodó, megírnátok, hogy nektek mi volt a probléma? Egy kicsit meg vagyok ijedve, hogy legközelebb is így járok, bár tudom, nem így kell hozzáállni a dolgokhoz. Remélem a jövő hónapba én is pozitívat tesztelhetek. Ja és gratulálok neked/nektek! Én kb. a 6-7 hét környékén mennék, amennyiben nem lenne problémám.
2009. jan. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ugyanez volt.A doki azt mondta, ha terhes leszek legközelebb azonnal menjek és ad Utrogestant. Mert azt ugye nem lehet tudni, hogy mitől halt el a baba, egy kis hormon rásegítés pedig nem árt. Most 2 éves a kislányom, még szeretnénk egy tesót, ha összejön megint kapok sárgatesthormont. Engem is megnyugtatott a tudat, hogy akkor e miatt nem fog megint elhalni a magzat.
2009. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat először is. Szivem szerint én is csak a 7.-ik hét környékén mennék hogy ne legyen tul korai amikor még nem lát semmit szinte. Nekem 11 hetesen halt el a baba minden előzmény nélkül. Mentem uh-ra és ott közölte a doki hogy sajnos már nincs szivhang ugyhogy műtét. Minden leletem,eredményem jó lett ugyhogy nagyon megdöbbentem hogy mi történt. A doki próbált azzal nyugtatni hogy ez nem jelenti hogy bármi probléma lenne a következő terhességgel,és két mensi után nyugodtan próbálkozzak. Tulajdonképpen ugymondta hogy a természet szelektált és jobb hogy időben. A szövettan nem mutatott semmit.
2009. jan. 6. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!