Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat, hogy valakinél...

Előfordulhat, hogy valakinél nem jelentkezik az intenzívebb folyás peteéréskor?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert én az a típus vagyok akinek mindig van egy kevés folyása(nem vagyok egyedül ezt tudom)és se félidőben se semmikor nem tapasztalom azt az intenzívebb folyást!Mi lehet ennek az oka?Most hogy babát szeretnénk most veszem igazán észre! Nem tudok így mire alapozni!Ez gondot jelent?Peteérésem csak van ...nem? :-(
2008. jan. 8. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem próbáld ki az ovulációs tesztet, vagy a mi a legjobb félidő tájékán menj el dokihoz és akkor ott hüvelyi uh-n meg tudja nézni a doki, hogy van e pteérésed. Az hogy a folyást éppen nem tudod megkülönböztetni a peteéréses folyástól az nem gond az lehet gond ha nincs peteérésed:_) Szia Sok sikert a babócához. És ahogy mondani szokták ne görcsölj a babóca témán és akkot tuti összejön:-))
2008. jan. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Alapvető:Ha babócát akarsz,csatlakozom előttem szólóhoz,ne görcsölj.1.Jók az ovul tesztek,de bízz inkább magadban(HCG teszt is mutatott már pozitívat,pedig nem is volt terhes,de mutatott negatívat is,pedig terhes volt)Klikkelj a ciklus.hu-ra.Fontos,hogy pontosan(napra) tudd mikor volt meg melyik hónapban a vrzésed,és hány napig tartott,így a gép majd számol neked,hogy kb.hány naposak a ciklusaid,sőt azt is megmutatja,hogy kb.mikor ovulálsz.(ez a későbbiekben,ha netalán nem jön össze a baby jól jöhet,mert a Dottore először hőmérőztetni fog,vmint megnézi a ciklusaidat,tehát már jobb ha elkezded írni,mert ha akkor fogsz bele,az megint több hónap várakozás)2.Figyeld magad!Peteérés táján a nők 90%a mensi szerű alhasi húzódásokat érez kb.1 napig,sőt gyakran görcsölget az egyik petefészek környéke,ami jelzi,hogy melyik oldalon ovulálsz éppen.3.Menzesz első napjától,akár egy füzetbe,akár a ciklus.hu-ra vezesd az ébredési hődet,amit a legjobb reggel még az ágyban popsiban(jól látod:)),hüvelyben vagy szájban mérni.Ovulációkor legalább 3 tizedet felugrik a testhőmérséklet egyik napról a másikra,ez tartja magát,majd mensi előtt hirtelen leesik.Ha nem jön meg,és fent marad,37fok vagy afelett,akkor sikerrel szexeltetek.:-)Én is ebben reménykedek,mert ez így megvan,csak a teszt nem poz.:-(Sok sikert kívánok,remélem segítettem.ja,a hüvely folyásra nem lehet alapozni.
2008. jan. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!