Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Második babánál is ugyanugy...

Második babánál is ugyanugy fájt a melletek mikor 1-2 hetes terhesek lettetek? Ugyanolyan a fájdaolm vajon?

Figyelt kérdés
ugy értem hogy az elsönél még "szüzek"voltunk ilyen szempontból.lehet hgoy a test már nem reagál olyan drasztikusan az ujbóli terhességre?vagyis mondjuk nem fáj ugy a mell?hisz a szülés is hamarabb megy másodszorra
2010. okt. 27. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Na nekem ez az egy dolog nem volt a második terhességemnél... Pedig az elsőnél rettenetesen fájt. Az összes többi tünet,rosszullét,hányinger stb stimmelt... :)
2010. okt. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem az első babával se fájt hanem csak érzékenyebb lett és nőtt a térfogata.


többedik terhességeknél már nem volt ez a tünet.

2010. okt. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első terhességemnél már nagyon korán megduzzadt a cicim, és nagyon feszült, szinte fájt is. A másodiknál pedig csak érzem, hogy kicsit már mint előtte volt. Nem duzzadt meg annyira, de ez lehet hogy azért van, mert a szoptatástól kicsit megereszkedett. Az első terhesség előtt viszont feszes volt és kemény.
2010. okt. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem az első babámnál rettenetesen fájt a 12. hétig.

Most várom a másodikat (6 hetes), és a kérdésedet olvasva jöttem rá, hogy egyáltalán nem fáj!

Más tünetem nincs, és az első babámnál sem volt. Most pont olyan vagyok, mint aki nem is várandós.

2010. okt. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen különbözőek vagyunk:)Nekem az elsőnél nem fájt annyira viszont a másodiknál már a legelején iszonyatosan fájtak nem bírtam rendesen aludni sem és nagyon megduzzadt.
2010. okt. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!