Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit mutat ez a hőgörbe?

Mit mutat ez a hőgörbe?

Figyelt kérdés

Volt egyáltalán PÉ-m? Baba már nem lesz belőle igaz? Azért gondolom, mert leesett a hőm. Ma-holnap nem kéne megjönnie, de szerintem meg fog jönni, én ezt látom a diagrammból.

[link]


2009. jan. 5. 11:05
1 2
 1/15 anonim válasza:
Szerintem meg fog jonni . Olyankor szokott leesni a ho . De drukkolok , hogy ne igy legyen . Miota probalkoztok? Mi mar egy eve es ezert ez az en tapasztalatom .
2009. jan. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Szia! Március óta próbálkozunk, de eddig sajnos eredménytelenül. :(

Drukkolok neked, hátha sikerül mihamarabb a picúrka.

Mi már nagyon várunk rá. A páromnak már van egy 9 éves kislánya az előző kapcsolatából. Nekem az első picúrka lenne, de nem akar összejönni. Most tervezem az orvoslátogatást e hónapban... hátha vmi baj van, és azért nem jön össze :(

2009. jan. 5. 11:51
 3/15 anonim válasza:
Koszi en is drukkolok neked, hogy osszejojjon . Hat akkor a paroddal nem lehet gond, ha van mar egy kislanya . Amugy nekem is a napokban nem varom a mensimet . Hatha most osszejon mivel a hom meg fennt van 37.2 . Soha igy meg fel nem ment. Drukkolok neked is jojjon ossze mind a kettonknek .
2009. jan. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia,nem akarok nagyon beledumálni, de nem próbálkoztok túl sűrűn, úgy értem látom majdnem hogy mindennap, így lehet az a baj, hogy a spermiumok nem túl jó minőségűek, ezért szokták azt javasolni hogy 3 nap kihagyással több esély van! De ez csak egy ötlet, amúgy a görbén az látszik hogy van peteérésed ami jó!

Üdv: 19 hetes kismami

2009. jan. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Szia kismami! Nem baj, hogy "beledumálsz". Azért vagyunk, hogy segítsünk egymásnak. :)

Nem tudom, lehet, hogy az a baj, hogy tényleg sokat vagyunk együtt, de hát imádjuk egymást... :D

Nálunk legalább azt nem lehet elmondani, hogy csak a babacsinálás miatt vagyunk együtt, mert nem csak azért...

Tehát szerinted van PÉ-m? Én nem igazán tudok kiigazodni ezen a hőgörbén, mert nekem nincs az a szokásos hőgörbém, ahogy olvasgatom, hogy hogyan kéne kinéznie... :)

De reménykedem nagyon. És te mikorra látod a PÉ-met?

Azon a napon, amit a cilus. hu berajzolt?

2009. jan. 5. 13:44
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia, úgy látom hogy a 17.ciklusnapon volt Pé-d, amikor leesik a hőmérséklet. Az nem baj hogy imádjátok egymást,sőt!Én kipróbálnám pl. azt hogy várható pé előtt, azaz kb. 13-14 naptól kihagynék pár napot, és a 16.vagy 17. napon úgy megpróbálni. Csak azért mondtam mert nekünk inszem volt, és a doki is 3-5 nap megtartóztatást javasolt előtte, hogy a kiskatonák jó fürgék legyenek! Remélem nemsokára valóra válik az álmotok!

Üdv: 19 hetes kismami

2009. jan. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ja még annyi, hogy szerintem ez egy tök szabályos görbe, az enyém sokkal áttekinthetetlenebb volt.. látszik hogy felmegy mielőtt megjön és ha bébi lesz akkor majd fenn is marad!
2009. jan. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztatás. Már nagyon várjuk a picikét...

Megfogadom a tanácsod, és meglátjuk, hogy mennyire lesz szerencsénk. :)

2009. jan. 6. 13:45
 9/15 A kérdező kommentje:

Jaj még annyit, hogy ma megjött (amin perszer nem lepődtem meg).

Az mennyire baj, hogy csak 11 nap volt Pé-től mensiig?

Az olvastam, hogy legalább 12-14-nek lennie kell, hogy rendesen be tudjon ágyazódni a baba, ha arra kerül sor.

2009. jan. 6. 13:49
 10/15 anonim ***** válasza:
Megint én, nekem a 17.napon volt ugyanígy pé-m, és be tudott ágyazódni,mondjuk 32 naposak voltak általában a ciklusaim, de szerintem ha nincs semmi baj be tud ágyazódni nem függ attól hány nap van mensiig.
2009. jan. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!