Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS? Csináltam egy sugaras...

SOS? Csináltam egy sugaras Corax tesztet, és mind a 2 csík a controll ablakban jelent meg!? Most akkor mi van?

Figyelt kérdés
Még sosem találkoztam ilyennel, akkor ez most pozitív, vagy negatívM Vagy mi? Segítsetek lécci!
2010. okt. 26. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
hibás teszt,csinálj ujat
2010. okt. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ismételni kell nem mondom hogy pozitív mert nem akarlak belelovalni de drukkolok és remélem a következő is pozi lesz a jó ablakban.
2010. okt. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia. Meg tudod mutatni? És akkor talán jobban tudunk segíteni:)
2010. okt. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát sajna nem tudom lefényképezni annyira visszatükrözi a műanyag hogy nem lesz jó a kép. Elég régi a fényképezőm, még talán az őskorból maradt rám.......a telefonom meg siralmas képet csinált:(. De tényleg érdekes. A controll csík rendesen élénk piros, a mésik meg jóval arrébb halványaab piros. 2 csík, csak rossz helyen:).
2010. okt. 26. 19:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Csinálj reggel egy másik tesztet, majd írd meg mi lett!
2010. okt. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!