Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a "majdnem megjön" érzés...

Ez a "majdnem megjön" érzés mindenkinél van/volt? Baj ha nem jön meg de én nem érzem ezt?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 13:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Első vagyok!Ne keseredj el lehet később ágyazódott be és azért lett még negativ!Én csak négy nap késés után mertem csinálni és gyönyörű pozitiv lett!Azért még mindig szurkolok neked és gondolok rád

2010. okt. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves vagy.Én is a beágyazódásra gondolok első körben..majd még írok mi hogy alakul:)Szép estét!
2010. okt. 27. 19:04
 13/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Legfőképpen annak írom a kommentet most aki legelőször írt nekem.A köv történt:még mindig sehol a menzi...ma reggel olyan hányingerem volt hogy még a könnyem is kifolyt az öklendezéstől.Még mindig nagyon fáradtnak érzem magam.Tegnap reggel ugye negatívat teszteltem,25-sel.Most úgy döntöttem (mivel vmiért akkor is úgy érzem baba van) hogy ha nem jön meg hétvégén újra tesztelek.Addig nem.A hőm nem esett le.Én még bizakodok...

2010. okt. 28. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!