Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a "majdnem megjön" érzés...

Ez a "majdnem megjön" érzés mindenkinél van/volt? Baj ha nem jön meg de én nem érzem ezt?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 13:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nálam nem volt és már 15 hetes a pici úgyhogy ez miatt hogy te nem érzed ne aggódj
2010. okt. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ,mára nem vártam,semmi híre még a szokásos sem:D Holnap tesztelek reggel:)

Tünetem vajmi kevés van,csak a pisilhetnék,némi öklendezés egyszer-egyszer meg az álmosság..cicim csak akkor érzékeny ha nyomkodom.

Remélem összejött:)

2010. okt. 26. 13:23
 3/13 anonim ***** válasza:

Minden terhesség más és más. Nincs olyan, hogy valamit KELL érezni.

A skála nagy. Van, aki csak észre veszi, hogy nem jött meg neki, és van egy óriási "tünetcsomag", amit már a menstruáció előtt lehet érezni. Ezek egy része azonos a PMS tünetekkel...

Legjobbakat!

2010. okt. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Egyszerre írtunk. No amiket leírtál, azok alapján elég "esélyes vagy". :o))

Szurkolok!

második

2010. okt. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok!Nekem is ilyen tüneteim voltak meg még az hogy nekem mensi előtt mindig van vizes folyásom és most nem volt!Drukkolok neked hogy baba legyen :)
2010. okt. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok nagyon!Igazából folyásom nekem van de az inkább ilyen fehér krém szerű...(közepes mennyiség) és a gyomorégés ami még jelentkezik ókor-ókor.Amúgy tök jól érzem magam.Okt 1-én volt meg.26 napos ciklusaim vannak.2 hónapja nem szedek gyógyszert és azóta szedem az Elevitet meg folsavat.Laborban is voltam és a hormonok vmint a pajzsmirigy is okés:)Lehet zizi vagyok,hogy már a tervezéskor elmentem laborba:D

De mindenképp egészséges környezetet akarok biztosítani a picinek.:)Még egy plussz infó:okt 5.én,10.én,13.án,14.én,15.én,16.án,17.én voltunk együtt.Lehet hirtelen sok volt de hát ez a szerelem:)

okt 22.én este éreztem jobb oldali szúrkát,kb 2 órán keresztül.Hát itt tartok most.:)Holnap reggel teszt:)

2010. okt. 26. 13:33
 7/13 anonim ***** válasza:
Én 7 hetesen vettem észre, h terhes vagyok, a cici érzékenységnél egyéb tünet nem is volt. meg persze olyanok amit nem is tudtam be annak.. citromos vizet ittam éjjel nappal...meg aludtam volna 20 órát egyhuzamban
2010. okt. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia! Én csak bíztatni tudlak, hiszen a legjobb tünet, hogy nem jött meg :)

2 napja teszteltem, ugyanezekkel a tünetekkel, mint nálad. Drukkolok!

2010. okt. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!


Hát meg volt a teszt és ahogy ígértem írok.Sajnos negatív...:(

Nem tudom,hogy most nincs baba,vagy még nem mutatja ki mert a menzi még sehol a hányinger meg a mellfeszülés viszont erősödik...

A teszt Discolor volt az érzékenysége 25mNE/ml nem tudom,hogy ez számít e vmit mert nem értek hozzá:D

Ha nem jön meg vasnapig csinálok mégegyet,csak nem tudom melyik a jó...

Remélem Ti sikeresebbnek mondhatjátok ezt a napot:)

Kicsit elkenődtem,na persze tudom hogy nem szabad...de hát ez ilyen.

Sziasztok

2010. okt. 27. 09:32
 10/13 A kérdező kommentje:
a hőm még mindig 36.9
2010. okt. 27. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!