Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek úgy is terhes, ha...

Lehetek úgy is terhes, ha nincs hasszurka?

Figyelt kérdés

A ciklus kb. 30. napján tartok, legutóbb is 34 napra jött meg. Ilyenkor már napok óta kellene éreznem...

Lehet, hogy most esetleg pont ez a hiány jelezné a babát?

Amiről mindig írtok, a sűrű fehér folyás, az viszont nincs meg.

Mindenki érzi a hasszurkát?


2009. jan. 4. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Amikor terhes lettem én úgy éreztem,h. mindjárt megjön. Fel is tettem egy tampont nehogy baj legyen a fehér nadrágomban.Fehér folyásom nem volt. Kicsit későn jöttem rá,h. terhes vagyok, akkor már kb.7 hetes volt a baba mert nekem tök rendszertelen volt a ciklusom. De visszaemlékezve nekem 1-2 héttel azután volt ez a "mindjárt megjön" érzésem miután terhes lettem. Hasszurka alatt nem tudom mit értesz pontosan. Ezt?

2009. jan. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A "mindjárt megjön" érzés nekem azt jelenti, hogy az egész alhasam tompán feszül. A hasszurka alatt pedig csipkedést, apró szurkálást értek.

Most semmit nem érzek, és száraz is vagyok.

2009. jan. 4. 20:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasszurka a nemvárt előtt 1-2 nappal. Mensi előtt soha nem éreztem ilyet, csak amikor babás lettem. Viszont most is éreztem, folyás is olyan volt mint poz teszt előtt, de ma megjött. Már én se értem ezeket....
2009. jan. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok. Nekem egyáltalán nem volt ilyen hasszurka. A legelején csak ennyit éreztem,h. mindjárt megjön de semmi több. A melleim is csak később kezdtek el fájni. Sztem különben mindenkinek más. Lehetsz terhes...türelem, nemsokára kiderül. Ha szeretnéd akkor kívánom,h. legyél az!!


Üdv:

34 hetes kismami

2009. jan. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:-)
2009. jan. 5. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!