Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segített már valakinek a...

Segített már valakinek a Proviron kúra (tesztoszteron, spermaképződés fokozására) párotoknak, férfi ismerősötöknek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, férjemnek nem ezt a tabit adta a doki hanem az androgél zselét, ez is tesztoszteron csak zselé és a karjára kell kenni, azt mondta az orvos, hogy a statisztikái szerint hatásosabb mert bőrön át jobban felszívódik és hamarabb hat mint a gyógyszer, három hónap a kúra, naponta kell kenni, nem beszélve arról, hogy kb 17 ezer egy dobozon a támogatás így egy dobozzal egy havi adag csak 1200 ft, és nagyon meg vagyunk vele elégedve, három hónap kúra után meg négyszereződött a spermaszám, igaz az adrogél mellett még szed E és C vitamint és a maca vibét, és nagyon megváltozott a szexuális életünk is mivel végre nem lankad le menet közbe, nincs csőd, kaptam egy bika férjet:) szóval az biztos, hogy az androgélnek köszönhető.
2010. okt. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi szépen a választ, az én férjem azért kapta mert már 1,5 éve gyermeket szeretnénk és most kiderült hogy a tesztoszteron szintje picit alacsonyabb a kelleténél. Egyébként ő is szed maca vibét + E vitamint mellette, szerencsére nekünk eddig sem voltak szexuális problémáink. Csak a spermaszáma van határon. Kiváncsi vagyok hogy használ-e, még van fél dobozzal.

Várom mások hozzászólásait is! :-)

2010. okt. 27. 14:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!Barátnőm férje is Proviront kapott és náluk második hónapban sikerült a baba!Két doboz gyógyszerük volt,az első dobozzal fogyott el a másodikat már nem kezdték meg!El kértem tőle és párom be szedte mert náluk is van gond de nekünk sajnos nem segített!!!Remélem nektek fog!

Gy.

2010. okt. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, én is nagyon remélem hogy most már sikerül a baba. Nektek is nagyon drukkolok, hogy minél előbb összejöjjön! :-)
2010. okt. 28. 07:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a spermaszám épp a határon volt, viszont lassúak is voltak, az alakjuk sem volt túl jó, és még valami gond volt, arra már nem emlékszem. 3 doboz után (75 nap) olyan lett a férjem eredménye, mint az őskorban, minden érték 2-10* jobb lett mint volt! Baba még nincs belőle, most engan igyekszik "megjavítani" egy andrológus nőgyógyász. A bibi csak annyi, hogy a Provi hatása ÁLLÍTÓLAG nem tart soká. Nekünk másfél hónap múlva lesz kontroll, így erről még nem tudok nyilatkozni.
2012. márc. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!