Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elevitet vagy Femibiont...

Elevitet vagy Femibiont szedjek? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 13:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A terhesség alatt Femibiont szedtem, az aktív folsav (asszem így kell mondani) miatt. Csak nagyon drága volt. Szülés után áttértem az Elevit-re. Szoptatás alatt végig azt szedtem (18 hónapig).
2010. okt. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elevit
2010. okt. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 2008-ban az első terhességemnél az Elevitet szedtem. Most amikor újra terhes lettem elkezdtem azt szedni, de az orvosom ragaszkodott hozzá, hogy a Femibiont szedjem, mert az sokkal-sokkal jobb mint az Elevit. Úgyhogy terhesség alatt én azt szedtem végig (igaz, tényleg borzasztó drága, dehát a baba egészségéért mindent...). Most a szoptatás alatt már az akkor megvett Elevitet szedem csak.


3 hós és 2,5 kislány anyukája

2010. okt. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Callista ***** válasza:
100%

Amelyik orvos kifejezettem ajánl valamit annak szerződése van az adott gyógyszertgyártó céggel!

Nekem terhesség alatt ragaszkodott a femibionhoz a dokim, később a főorvos mondta, hogy tök mindegy melyiket szedem mindegyik jó...

2010. okt. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A dokimnak biztosan nem volt szerződése, azt mondta teljesen mindegy, melyiket szedem. Amikor a harmadik fajtát (elevit, femibion, gravida) is sugárban hánytam ki, azt mondta, ne erőltessem, hagyjam a vitamint, egyek sok zöldséget, gyümölcsöt:)
2010. okt. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Femibion. Elevittől szorulásom volt és kijött az aranyerem.
2010. okt. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én Elevitet szedtem,és egyébként meg voltam vele elégedve,a kislányom is egészséges,okos.

Tény,hogy nekem is szorulásom lett tőle (és aranyerem is),de az az igazság,hogy én bármilyen egyéb multivitamint szedtem életemben azoktól is mindtől lett enyhe szorulásom.

Most tervezzük a második babát,majd fogok konzultálni a dokival,hogy mit javasol.

2010. okt. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én már vagy 2 éve szedem ezeket a terhes vitaminokat. Mindet kipróbáltam már, baba így sem lett még. Nekem a femibion a legjobb. Nincs töle szorulásom ellentétben az elevittel. Meg attol nagyon sok kiló is jött rám. Már egy ideje a femibiont szedem igaz csak minden másnap, a kilók szépen vissza mentek, és minden más is a régi.
2010. okt. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát úgy látom a femibiont fogom választani. Mert az elevitról elég érdekes dolgokat olvastam. Köszi lányok. Most kezdem. Mert most derült ki hogy jön a kis maszat:)))) és már nagyon sokat vártunk rá.

5h kismama:)

2010. okt. 25. 15:33
 10/11 anonim ***** válasza:

15:08-as vagyok.

Először is gratulálok,vigyázz nagyon magatokra!


Kis kiegészítés még a válaszomhoz:a mostani ismerőseim közül,akik terhesek egyik sem Elevitet szed,Gravidát és Femibiont inkább.

2010. okt. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!