Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez peteérés volt? Vagy cisztám...

Ez peteérés volt? Vagy cisztám van újra? Mitől fájhat a bal vesém környéke?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 hónapja estem át egy műtéten, melyben elvesztettem a bal petefészkem nagy részét. Mivel a betegségem endometriózis a doki úgy tanácsolta jöjjön a baba. 30 éves vagyok és már dolgoztunk rajta mikor jött a betegség. A múlt hónapban pé helyett egy szép cisztám lett a jobb petefészkemen. Most ebben a hónapban a műtött petefészkemen a sor. Csináltam ovu tesztet. Az csütörtökön erős pozitív volt péntekre negatív lett. A hőm pedig felment, de sajna nem mértem mindig végig az 5 percet ezért abban nem bízom. Viszont a petefészkem már 3 napja fáj, igazából olyan mintha a vesém görcsölne. Lehet most sem volt pém? és cisztám lett? 2 naponta együtt voltunk és nagyon várnánk a picurt. A dokim viszont csak 2 hét múlva tud fogadni. kkor már closty kúrát kezdenék.

Szerintetek? Lehet hogy csak a műtét miatt érzem fájdalmasabbnak a pé-t? Vagy valóban ciszta lenne? Akkor a hőm meg az ovu teszt mit mutatna?


Nagyon köszönöm.


2009. jan. 4. 16:07
 1/1 anonim ***** válasza:
én inkább pé re gyanakodnák. nekem is volt cystám nekem felszivodott magátol de begörcsöltem vele nagyon nem is tudtam kiegyenesedni.,ugyveszed észre legjobban ha sex után kicsit fáj a petefászked vagy begüörcsölsz. szerintem neked pé lehetett nekem 20mm es tüszöm volt és akkor iges is nagyon fájt a petefészkem. valamint a cysta később fáj mikotr megkelene jönnie akkor mivel mikor még pé lenne akkor nemannyira nagy .
2009. jan. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!