Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7napja volt OVUlációm. Ma...

7napja volt OVUlációm. Ma erős mesiszerű görcseim vannak. LEHET BEÁGYAZÓDÁSTÓL?

Figyelt kérdés
tapasztalatokat várok:)
2010. okt. 24. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet beágyazódástól.
2010. okt. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha pontosan szokott megjönni a mensid, akkor szerintem is beágyazódástól, mert sok ilyet hallottam hogy kb. ekörül jelentkezik erős megjön érzés...de remélem ez nem mindenkinél így van, mert nekem még nem volt erős megjönérzés és hétvégére nem várom a mensim.
2010. okt. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem mar ket hete szinte minden nap, hosszabb-rovidebb ideig van hol erosebb, hol kibirhatobb mindjart megjon erzesem. A ciklusom nagyon max. 29napos ,de inkabb 25-27.nap. Mindig megerzem a peteerest mert nekem olyankor nagyon faj, meg az egyik petefeszkem szurkal, meg nyomaserzes van benne, na meg a huvelyvaladek is olyan, mintha a tojasfeherje es nyulos. Viszont ebben a ciklusban az 5.nap estejen tehat majdnem 6.ciklusnapon jott belem (pont elmult a menzeszem aznap reggel), masnap fajt a petefeszkem nagyon egesz nap, csak a baloldali, kozepidoben nem volt nyulos huvelyvaladek es nyilallas sem nagyon, viszont azota az egyuttlet ota rengetegszer van mindjart megjon erzesem (mint mikor terhes voltam a lanyommal es meg a nem vart menzi elott mar ezzel szenvedtem). A 12.napon is egyutt voltunk, de akkor nem bennem ment el, meg tegnap a 20. ciklusnapon bennem ment el. Hogy terhes vagyok-e, vagy ciszta miatt van ez a sok menzeszes erzes jo ket hete? Hat majd meglatjuk !
2010. okt. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18:16-os voltam. Bocs a sok elirasert, csak oldalom fekve gepelek es a laptopom billentyuzete is szorakozik neha es a kurzor gondol egyet, es egy tok masik sorban vagy masik szonak a kozepen jelenik meg es igy a szo kozepeben jelenik meg az, amit epp gepelek.
2010. okt. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!