Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem jön össze a baba?...

Miért nem jön össze a baba? Kb mikor van peteérés?

Figyelt kérdés
már legalább fél éve probálkozunk a párommal h összejöjjön.és szeretnénk mindketten babát.de nem akar összejönni.
2009. jan. 4. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ha 28 naposak a ciklusaid akkor kb 14.napon van peteérésed!!!!!!
2009. jan. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
peteérés átlagosan a menstruáció első napjától számított 14. napon van. ez egyénenként változó. van akinek előbb van akinek később.
2009. jan. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz.Az ultrahangon látja,hogy egyáltalán van -e peteérésed.
2009. jan. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A peteérést különböző tünetek jelzik, pl a hüvelyváladék, amikor az olyan tojásfehérjeszerű, akkor van valószínűleg. Lehet hőmérőzni is, azt viszont rendszeresen kell csinálni, mindennap, és amikor hirtelen leesik, majd megugrik, a cover-line fölé, azon a napon van. Ne ijedj meg ezektől a kifejezésektől, a ciklus.hu - n, a fertilityfriend.com - on megmagyarázzák. Egyébként egy hajóban utazunk, mi 8 hónapja hajtunk a picire, és minden hónapban azt hiszem, hagy, na, most végre igen, mindig jön a letörés: mégsem. Úgy van, hogy e hónapban orvoshoz megyünk. Szorítok neked!
2009. jan. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
arra is gondoltam h talán azért nem akar összejönni a baba,mert egyszer 2004-be elvetéltem.és talán az befolyásolja,vagy az miatt nem is lehet.akkor is azért vetéltem el,mert gyenge volt a méhem.6 hetes voltam.de ettöl még lehet,ugye?
2009. jan. 5. 12:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom... Elvileg lehet, csak nehogy megint úgy járj... Mit mondott az orvos, mivel erősítheted a méhedet? Mert nem tartom (sajnos) valószínűnek, hogy magától erősödött. Javallják a cickafarkot, palástfüvet méherősítésre. Esetleg próbáld meg pár hónapig kezelni magad ezekkel, hátha segít. Egyébként némileg ugyanazzal a gonddal küzdök, mint Te is, csak nekem nem volt vetélésem. Mi 8 hónapja próbálkozunk.
2009. jan. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
konkrétan nem mondta h mivel lehet erősiteni.de nem is kérdeztem rá.ezt a cickafarkot hol lehet kapni?és mi ez?milyen izü?
2009. jan. 5. 14:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Cickafarkot a gyógynövényboltokban kapsz (nem tudok üzletet mondani, én nem élek Magyarországon), szerintem ne filtereset vegyél, hanem aprított növényt. Ha beírod egy keresőbe hogy cickafark, vagy Achillea millefolium (ez a latin neve), kiad egy halom infot róla. Az íze? Hát markáns, de nem kimondottan rossz. Úgy javasolják, hogy napi 2-3 csésze, 2-3 hónapon keresztül. Nem csak erre jó, hanem menstruációs görcsök enyhítésére, a ciklus szabályozására, az emésztőrendszer tisztítására.
2009. jan. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
az is közre játszhat, hogy kb juliusba hagytam abba a gyogyszert,és esetleg még lehet a hatása?azért nem jött eddig össze?
2009. jan. 6. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!