Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet, hogy baba? Ma...

Ez lehet, hogy baba? Ma vagyok peteérés után 12. napon. Az első pisiből csináltam egy Clearblue-t, mert furán éreztem magam. 10 percen belül nem volt semmi 2. csík.

Figyelt kérdés

Aztán kb. 3/4-1 óra múlva már ott volt a gyönyörű 2. vonal. Halványabb, mint a kontroll, de nagyon jól kivehető. Meglepően tisztán kivehető.

Lehet, hogy tényleg baba van?

Azért kérdezem, mert egyszer egy válaszoló írta, hogy tévesen pozitív teszt nincs...


2009. jan. 4. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
az igaz hogy nincs tévesen pozitív teszt csak nem 1 óra után. ez az eredmény hamis. nem akarlak elkeseríteni. esetleg probáld meg a nemvárt napján mégegyszer.
2009. jan. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok. ha terhes az ember akkor ahogy szivja magába a teszt a vizeletet kb. 1 percen belül megjelenik a csík. akkor már oké a dolog:-)
2009. jan. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de igaza van az előttem szólónak. :( Ne add fel, biztos sikerülni fog, bár nem tudom mióta próbálkoztok. Sok sikert!
2009. jan. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nem akarok hamis reményeket kelteni, elmesélem nekem hogy volt: corax be sure, 10 perc után semmi 1 óra múlva ott volt egy nagyon halvány vonalka, rá 3 napra már 10 perc után előjött a vonal, eddig ha negatívat teszteltem 1 nap után se jelent meg semmi, de ettől még lehet hogy hamis eredményt adott a teszt, és csak nekem volt mázlim.

Tesztelj pár nap múlva hátha neked is pozitív lesz!

Üdv: 18 hetes kismami

2009. jan. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 1.5 éve probálkozunk, úgyhogy lelkes tesztelő vagyok..., de még egy tesztem se volt + időn túl. Azaz egyszer, akkor terhes is voltam, de elment a baba. Ezért is reménykedem. Most Bromocriptint szedek, mert magas a prolaktinom, és hál'istennek volt peteérésem. De abba kell hagynom, ha terhes leszek, ezért lenne jó tudni időben, hogy mi a helyzet.
2009. jan. 4. 14:00
 6/8 anonim ***** válasza:
A fiammal kb. 24 óra utánlett a teszt. Nem is érdekelt, mert ugye ennyi idő után már nem érvényes. De a hcg szint 2 naponta duplázódik, úgyhogy teszt újra. Remélem pozitív lesz. ;)
2009. jan. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tehát 24 óra után lett pozitív. :)
2009. jan. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Ma nem jött meg (még), úgyhogy beszereztem még egy clearblue-t, holnap reggel felhasználom.

2009. jan. 6. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!