Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretném kipróbálni a hőmérőz...

Szeretném kipróbálni a hőmérőzést, hátha sikerül a baby! 31,1,2-án 36,8 tegnap és ma csak 36,6 fok. Mitől esett le? Nem várt mensim január 8-án lesz!

Figyelt kérdés
2009. jan. 4. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is most hőmérőzök, de úgy tudom az a jó babásodáshoz, ha 37 vagy a fölött van picit. Bár ez lehet egyénenként változó. Ha leesett, az sajna nem biztató jel. (ja, és én pont 31,és 1-én nem tudtam mire vélni, mert ugye összevissza keltem fel. Egy időpontban jó mérni, akkor ad biztosat.)
2009. jan. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod!Akkor ha fenn van a hőm van peteérés.És a menses körül is magas?
2009. jan. 4. 11:22
 3/5 anonim ***** válasza:

én nem hőmérőzők de itt nézz körül hátha segit

[link]

2009. jan. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Igen, a mensiig egészen magas marad, és aznap vagy másnap leesik. De ha baba van, akkor tovább marad magas, és persze nincs mensi.:)

Szurkolok neked, én most várom a hőemelkedést, ez a 12.napom, és a 13-on szokott lenni a pé,. DE eddig més sajnos nem jött össze.:(

2009. jan. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy neked sem sikerül.Nekem szerdán kellene megjönnie,de a hőm még mindig 36.6!Azért neked szurkolok h minél előbb sikerüljön:-)
2009. jan. 5. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!