Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a beágyazódás tüntetei?...

Mik a beágyazódás tüntetei? Mikortól lehet érzeni bármit is? Erősebbek az "érzések" ha 11 évig sportoltam?

Figyelt kérdés
2009. jan. 3. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
igazábol senki nem tudja megmondani hogy tényleg azt érezte-e. mivel a méh fal erösödik, ezért a szurkálás, enyhe fájdalmo, húzodás a petefeszek, méhben egészen a menstruációik van, aztán mikor kitisztúl újra elkezd növekedni. sokan mondják hogy ök érezték a beágyazódást, de ha megjött volna kenik is ezt mondták volna? én is most ugyan azt éreztem mint mikor tényleg megvolt a beágyazódás, de most negatív lett a teszt, és meg is jött párnapra rá. szóval igazábol ugyan azt érzed mint mielött megjönne.
2009. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem most olyan, mintha megjönne, csak sokkal gyengébb (amikor meg kéne jönnie,akkor nagyon erősen görcsöl), csak érzem, hogy ott van a méhem. Akkor lehet, hogy ezt csak bebeszélem, mert várom a babát?Amugy még a menzeszig van egy pár napom.
2009. jan. 3. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!