Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinél minden rendben van...

Akinél minden rendben van mikorra esik teherbe legkésöbb? én mostjöttem rendbe és ez az első honap és most nemjött össze!

Figyelt kérdés
elkeseredtem emiatt mivel előtte sem volt nagy bajom csak nemvolt pém a nyálkahártya sem volt elég vastag most minden oké volt hormont is néztek minden oké nálam . most a nyálkahártya 10mm volt 12. napon és 22mm a tüszö.- minden oké csak akkor miért nemjö9tt össze?
2009. jan. 3. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk egy sikertelen terhesség után 1,5 évvel később jött össze, szedtem Duphastont, de nem a gyógyszer szedése alatt lettem kismama.Sok nyugalom és ne rágódj, biztos összejön, sok filozófia miatt nem sikerül, saját tapasztalat.
2009. jan. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia, két totál egészséges embernél is van hogy 1 évig tart mire sikerül a babó, a nykhártyád és a tüsző nagyon jó méretek (nekem 11 mm-s volt mnyh, és csak 16 mm a tüsző amikor sikerült) úgyhogy szerintem nem kell majd sokat várnotok!Sok szerencsét!

Üdv: 18 hetes kismama

2009. jan. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam minden rendben, a doki azt mondta, mégis 7.hónapja nem jön össze. De ilyen nyálkahártya-vastagság vizsgálatot nem csinált. Azt kell kérni külön? Kíváncsi lennék rá.
2009. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A nyh vastagságot a hüvelyi uh-n látja. Endometrium a neve.
2009. jan. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nincs semmi "bajom" de fogamzásgátlót szedtem. Augusztusban abbahagytam, májusban lettem terhes. Most 34 hetes vagyok.
2009. jan. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!