Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet az hogy van peteérés,...

Lehet az hogy van peteérés, de nincs különösebb nyák, vagy folyás?

Figyelt kérdés
2009. jan. 3. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
na ebben reménykedtem én is . 35 napos ciklusaim voltak mindig megjött de nemvolt se nyák se folyás gondoltam ilyen is van. de mint kiderült akkor nemvolt peteérésem sem. jobb ha megvizsgál egy doki azzal nemveszitesz semmit.
2009. jan. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ettől pánikoltam mert sosem volt tojásfehérje,ilyen nyákom olyan nyákom csak krémes,és azt hallottam hogy ez nem jó mert lassítja a spermákat.Na Én ezt megcáfolom! Az előző terhességnél még nem voltam ennyire profi a dolgokban,szóval akkor fogalmam sem volt hogy mikor mit kell figyelni,na mindegy összejött 1 hónap alatt a lányom! :)

Most 10 hónapja ilyen teszt,olyan tea,hőmérőzés és társai ls nem jött össze. :( Aztán mikor csalódottan feladtuk és elmentem egy másik meló helyre dolgozni,2 csíkos lett a teszt,7+3 hetes vagyok! :)

Sok sikert,és mielöbbi babásodást! :)

2009. jan. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

húúha,köszi a válaszokat!

szóval akkor lehet van,de lehet nincs peteérésem!

a ciklusaim 30naposak.

de a mensim erős,és nem barnázok.

első válaszoló,neked is teljesen normális volt a mensid?

és sosem volt pé-d,vagy csak néha maradt ki?

2009. jan. 4. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!