Segitseg fontos??

Figyelt kérdés
Na szoval baratnommel lefekudtunk, de vedekeztunk gumival!! Amikor ereztem hogy elmentem volna kihuztam es kint elveztem a gumiba. Viszont amikor megneztem lattam hogy a nunijan feher dolog van. Bepanikoltunk de elotte megneztem hogy belul nem volt olyan csak a nunijan. Hofeher volt es nem volt sperma illata illetve allaga mivel megneztem. A gumi nem szakadt ki illetve oldalt sem folyt ki, ami igazabol nem is lenyeges mivel nem benne mentem el. Lehet a vazelin feheredett volna ki?

2023. dec. 9. 01:29
 1/6 anonim válasza:
12%
Szerintem nem kell panikolni, de ha nem tudtok biztosat jobb egy nőgyógyászt felkeresni.
2023. dec. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
96%

Sima hüvelyváladék az.

A fejedre is felhúzhatod a kotont, nem szakad el.

Nem kell pánikolni, de a biológia könyvet ismételd át.

2023. dec. 9. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Aki ennyire nincs képben az emberi testtel, az minek szexel? De legalább próbáltok védekezni...
2023. dec. 9. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
2023. dec. 9. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Minden nőnek van fehér folyása
2023. dec. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok?

És komolyan elkezdted szagolgatni?

Isten gyere le...

2023. dec. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!