Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesseg jele lehet az, ha...

Terhesseg jele lehet az, ha az egyuttlet ota mindjart megjon erzesem van, ilyen menzeszes?

Figyelt kérdés
Ennek mar 10 napja. Nekem ilyen nem szokott lenni 2 menzesz kozott. Irjatok, ha nektek is volt ilyen vagy van tippetek. Koszi. :)
2010. okt. 21. 00:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Na képzeld el én is ezen gondolkozom,de sztem nem lehet,mert nálam kizárt és ugyanezt érzem.
2010. okt. 21. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Előfordulhat! Nekem is ilyen érzésem van, és a cicim is kezd nagyon feszülni. Mensi előtt nem szokott ilyen lenni, így nagyon remélem sikerült a baba. A tesztel még várnom kell kicsit, de nagyon gyanús a helyzet. Szorítok Neked! :)

(az első babánál nekem nagyon hamar jelezte a cicim, nem csak sima feszüléssel, hanem szépen kikerekedett. Még mielőtt teszteltem volna)

2010. okt. 21. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, mert a probalkozas utan enis igy voltam. Mar gondoltam is hogy megint nem jott ossze, de aztan szerencsere megsem jott meg a mensim. :)))
2010. okt. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem vasárnap volt ovum...azóta folyamatosan megjön érzésem van..csak a miértjét nem tudom...hiszen még csak most jön majd elvileg a beágyazódás....
2010. okt. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na, most mar meg kivancsibba tettetek. Majd irjatok meg, hogy mi lett. :) Ne felejtsetek el visszakukkantani! Orvos szerint egyuttlet utan 12nappal mar lehet tesztelni, lehet holnap ellovok egy tesztet.
2010. okt. 21. 08:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok,de még mindig nem jött meg.

Nem akarok most terhes lenni,de ha az leszek megtartom.

2010. okt. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem egy het mulva esedekes a menzeszem. Tegnap elott elhasznaltam egy Clearblue tesztet, de negativ lett. Ugyanezen a napon viszont elkezdtek olyan furcsak lenni a melleim, pedig en nem vagyok mellfeszulos tipus abszolut. Most ezzel nem azt akarom mondani, hogy biztos terhes vagyok, mert barmi miatt lehet ez az erzes.
2010. okt. 24. 13:58
 8/8 A kérdező kommentje:
Teszteltem tegnap este, a 21. ciklusnapon es TERHES VAGYOK.
2010. okt. 27. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!