Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elkezdjem szedni a HormeelS...

Elkezdjem szedni a HormeelS peteérést serkentő cseppeket vagy várjam meg amíg megjön?

Figyelt kérdés

Jó a HormeelS, vagy tudtok valamilyen jobb vény nélkül is kapható peteérés serkentőt?

1 hete késik, csináltam tesztet, de nem vagyok terhes. Mindig késik,van hogy 2-3 hetet is. Már 1 éve próbálkozunk, de még nem sikerült, ezért gondoltam, hogy kipróbálok valamilyen homeopátiás peteérés serkentőt, de ha ez sem válik be, akkor megyek orvoshoz.


2009. jan. 3. 09:09
 1/2 A kérdező kommentje:
bocsi, serkentő
2009. jan. 3. 09:09
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem bármikor elkezdheted a szedését.Én is azért kezdtem el mert már 36 napnál jártam,de nem jött meg.Nem akarlak elkeseríteni,de nekem nem vált be(kb.4 hónapig szedtem),beállította a ciklusomat,de sajnos teherbeesni nem sikerült.Azóta kivizsgáltattuk magunkat,és bánom,hogy nem ezzel kezdtem.De te tudod,mingen szervezet más,másképpen reagál a homeós készítményekre is.Sok sikert!
2009. jan. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!