Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » "Babaprojektnél" ki mennyit...

"Babaprojektnél" ki mennyit van a párjával együtt?

Figyelt kérdés
2009. jan. 3. 01:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk most úgy "kell" csinálni, hogy a ciklus 4-8. napján kell szedjem a Clomid nevű gyógyszert, napi kettőt. A mensi után a 14. napig nem lehetünk együtt és a 14. naptól a következő ciklusig minden másnap kell együtt lenni. És a 21. napon kell kapjak majd progeszteron injekciót. Igy elvileg már a következő ciklusban terhes lehetek. Ha mégsem, akkor még egyszer meg lehet ismételi ezt a procedúrát.
2009. jan. 3. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy voltunk együtt ahogy jól esett. Miután mindkettőnk úgy dolgozik hogy 12 órában nappal és éjszaka, általában kétnaponta voltunk együtt de ez ritkán sikerült. novemberben elhatároztuk jöhet a baba terhes is maradtam:-)
2009. jan. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is próbáltuk 2 naponta, de volt hogy naponta szeretkeztünk.1,5 év próbálkozás után, feladtam, de gyógyszert még mindíg szedtem clostyt.De nem mértem a hőm, és az orvos javaslatára nem is nézett uh-n,Na akkor volt egy időszak középtájt, hogy minden nap szeretkeztünk, de nem kényszerből, hanem igazi megkívánásból, és akkor sikerült a baba.Most 14 hetes vagyok:)))
2009. jan. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első hónapban sikerült. Előtte egy hónapig szex tilalom volt, mert olyan fertőzésem lett, hogy 1 kúp-kúra, majd 1 gyógyszerkúra segített csak. De a peteéréskor már együtt lehettünk, majd pár nap múlva ismét próbálkoztunk. Nos, az elsőre sikerült, mert tudom, hogy akkor volt peteérésem, és pár nappal később már éreztem, hogy puffad a hasam. Vagyis a teherbeesés tuti akkor történt.
2009. jan. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk azt javasolták ismerősök, hogy 2 naponta legyünk együtt. A Doki azt mondta, hogy csábítsam el gyakran a férjem, középidőben minél többször.:) Hát most van hogy naponta sikerül, mert nem bírunk várni 2 napot. Remélem hamarosan sikerül, mert kezdem fealdni, ez a 7. sikertelen hónap, méricskéltem teszteltem, hiába. Mostmár csak a szerelemre koncentrálunk.:)
2009. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!