Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány éves volt a legfiatalabb...

Hány éves volt a legfiatalabb kismama akiről halottatok? Akár tv ben vagy bárhol

Figyelt kérdés
2009. jan. 2. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
12éves
2009. jan. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
11-éves akkor volt bent amikor én is szültem.Hát inkább kommentet nem fűzők hozzá!!!
2009. jan. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kórházban dolgozok s ott volt egy 11 éves kislány, aki babát várt!
2009. jan. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is 11 évesről hallottam,nagyon régen.
2009. jan. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer neten olvastam,hogy a legfiatalbb "kismama" a világon 5 évesen lett terhes,ha jól emlékszem indiai.volt róla cikk meg egy kép is,ami elég durva(picilány nagy hassal).Azt írta a cikk, hogy guinnes rekord,a lány azóta felnőtt és 20on évesen ismét szült.Nem tudom kamu volt-e , de én erről hallottam, mint legfiatalbb kismamáról.
2009. jan. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szörnyű világrekord-Forrás: STORY ONLINE

A világ legfiatalabb anyukája Peruban élt: a mindössze 5 éves 8 hónapos Lina Medina egy kisfiúnak adott életet császármetszéssel, még 1939-ben. Ezt a "rekordot" azóta sem döntötte meg senki, hál' Istennek. Egyébként a gyerek szülei sokáig azt hitték, hogy tumor növekszik a pocakjában, ám miután a falu sámánja nem tudta meggyógyítani, végül kórházba vitték. Egy hónap múlva egészséges kisfiúnak adott életet. Azt sosem árulta el, hogy ki ejtette teherbe - talán maga sem tudta...


Egyébként a lányka már 8 hónaposan menstruált, 4 évesen a melle és a nemi szőrzete is kialakult. A fia, Gerardo 40 évet élt (Képünkön az orvossal, akiről elnevezték a kisfiút). Csontvelő betegségben hunyt el, amelyről nem tudták bebizonyítnai, hogy összefüggött volna édesanyja meglepően ifjú korával.


Linának 39 évesen született még egy fia, aki ma Mexikóban él. Az asszony pedig Lima Little Chicago nevű városrészében lakik férjével.


Meg itt is vannak érdekességek,azt nem tudom mennyi a valóságalapja,jó olvasgatást!: [link]

2009. jan. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én idáig akiről hallottam az 12 volt.....
2009. jan. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Öt éves, Linának hívják, és Peruban született. Nagyon korán 8 hónapos korában megjött neki, és kihordta, majd megszülte a gyereket, akinek azonban nem találják mind a mai napig az apját. Gyanúsították az apát, de őt felmentették. Lina ma 75 éves, és első szülött fia 40 évesen halt meg csontvelő rendellenességben.

Remélem kielégítő volt a válasz, de ha beírod a google-ba, hogy a legfiatalabb terhességek, kihozza Lina esetét találatnak.

2012. ápr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!