Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki van még 9 DPO-nál? Izguljun...

Ki van még 9 DPO-nál? Izguljunk együtt. Érzel valamit?

Figyelt kérdés

2023. okt. 13. 19:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
59%

#19! Akkor a szövegértéseddel van problémád. Mivel a kérdező 9.dpo-n lévőket keresett, 1, azaz, EGY ember írt 7.dpo-ról, ő is csak azért, mert ő ott tart. Azt írta, nem érez SEMMIT és egy szóval se tette hozzá, hogy ez baj lenne, vagy aggódik miatta, ahogy más se.

Senki nem mondta, hogy kötelező lenne bármit is érezni a 7., 9.,10. vagy akárhanyadik dpn-on. Azt is tudjuk, hogy van aki az egész 1.trimeszterben tünetmentes, leszámítva, hogy elmarad a menstruációja.

#18

2023. okt. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
51%

A rosszindulatú megjegyzéseket hanyagoljátok már senki nem kivancsi rá én is csak azért irtam 7 dpo mert ott tartok, ahogy a 18# válaszoló leirta.


19#.válaszoló ne aggodj nem képzelek be semmit se a negatív megjegyzéseidet meg tartsd meg magadnak köszi 😀


15#

2023. okt. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
51%
Jaj persze.. a kérdés azért született mert keresitek a nemkellő tüneteket. Nem kell.Mert én is kerestem és én is átmentem ezen.Éreztem görcsölést, volt hasszurka, petefészek szúrás, mégsem voltam terhes.Amikor abbahagytam azt h tüneteket kerestem magamon akkor estem teherbe.Mindössze ennyi lett volna a mondanivalóm. Nem akartam senkit sem bántani, vagy beszólni. Ennyi tényleg mert az ember belebolondul és ne mondja senki hogy nem mert de.énis számoltam a dpo napokat betegesen stb. De természetesen azt csinál mindenki amit akar csak aki rágörcsöl az tudja hogy azért sem jön össze mert rástresszel.
2023. okt. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!