Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A closti mentes hónapban...

A closti mentes hónapban mennyi esélyem van a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
Volt már valaki aki akkor esett teherbe? Már teljesen el vagyok keseredve, mert clostit szedtem de megjött. Már ne is reménykedjek?
2009. jan. 2. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Én így estem teherbe :D Szóval van rá esély!
2009. jan. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elnézést, ha hülyeséget írok, de azért valóban jó olvasni, hogy ilyen-olyan gyógyszerek szedésével ki hogyan esett teherbe. A helyzet az, hogy hál'Istennek nem kell (még) szednem semmit és nem sikerül a gyermekáldás. Azért nem ilyen egyszerű a "kérdés". Ha az lenne, akkor el kezdeném szedni a Clostit és teherbeesek. Érted az összefüggést? Nem vagyok cinikus, csak én is hajlamos vagyok a sikertelenségnek köszönhetően mindent magamra venni és kételyeket ébreszteni vagy ellenkezőleg, mindent elhinni. Biztos vagyok benne, hogy szerrel vagy szer nélkül is a testünknek valamilyen szinten (sejtszinten) el kell érnie azt a pontot, amikor egyszerűen befogadóképesek vagyunk. Valószínű én sem úszom meg a gyógyszermentes állapotot, pedig már van egy gyermekem és most mégsem sikerül...
2009. jan. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Második válaszoló. Nem igazán értem mit írsz. Nekem pcos-em van, clostit szedtem mert már egy ideje nem jön a baba, hisz peteérésem sincs, volt már lassan egy éve egy vetélésem is. De beszedtem és 35 napra jött meg. Így szerintem nálam még a closti sem segít. Így megint nem szedek semmit. Jó lenne ha jönne a baba de nem sok esélyt látok rá, hisz gyógyszer nélkül és most gyógyszerrel sem jött össze. És jó hallani hogy van akinek a gyógyszer után sikerült (Gratula 1.válaszoló!).
2009. jan. 2. 16:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Új válaszoló volnék:) Én 3 hónapig szedtem szintén a Clostit(igaz nem vok PCO-s,de nem volt peteérésem időnként),sajnos nem estem teherbe,pedig lett tőle PÉ,mert ellenőriztek közben. Most 2 Closti mentes hónap,ha nem sikerül,nekem inszem jön. DE , hogy a kérdésedre válaszoljak,két bnőm is Clostit szedett, az idő alatt nem lettek babásak. Az egyikük kifejezetten feladta,és rá két hónapra Closti nélkül babás lett,azóta meg is született a kisfia:) Tehát én nagyon megértelek,és azt mondom,igenis reménykedj,mert igenis lehetnek csodák:) Sok sikert és kitartást,üdv.
2009. jan. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok:


Én felnézek mindazokra, akik pco-val és egyéb ténylegesen diagnosztizált "rendellenességekkel" küzdenek és kitartóan viszik véghez a "küzdelmet" a babáért. Én nem igazán tudom mi lehet velem, hogy nem sikerül...

Nem tudtam átadni az üzenetet úgy, hogy: KITARTÁS!

Az a baj, hogy már én is mindenhez nyúlok kipróbálás gyanánt és tényleg jó olvasni minden pozitív történést! Csak annyit szerettem volna mégegyszer, hogy - Ne add fel!

2009. jan. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!