Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Délelőtt / kora délután miért...

Délelőtt / kora délután miért erősebb az lh teszt mindig?

Figyelt kérdés

Az előző ciklusban is napi 2x teszteltem, jó mondjuk ott azért mert megcsúszott az ovum, és féltem hogy lemaradok.

Szóval délelőtt mindig erősebb az lh teszten a második csík. Délután halványabb. Elvileg délutánra termelődik annyi, hogy az igazat mutassa, akkor ez hogy lehet?

Az előző ciklusban a pozitív napon délelőtt, és délután is pozitív volt, szóval maga a teszt rendben jelez.

Csak ezt a délelőtti erősebb tesztet nem értem mindennap.

Köszi, ha tudsz ebben segíteni :)

Jó tudom nem óriási gond, de engem érdekel a miértje.


2023. okt. 3. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Betartod azt, hogy tesztelés előtt nem iszol legalább 2 órán keresztül és nem pisilsz ?

Én mindig délután 5-kor ovu tesztelek és nekem mindig szép erős a második csík mikor pozitív. Használok digitális tesztet is de azt reggel (clearblue-nál lehet reggel is, eddig sose csapott be). Aznap mikor tudom, hogy a sima is pozi lesz akkor délután is tesztelek digitálissal. Nekem eddig működött de én szigorúan tartom a nem ivást és nem pisilést :)

2023. okt. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Betartom én is a 2 órát becsülettel. Mégis ilyen érdekesen sikerül mindig.
2023. okt. 3. 20:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sima rossmannos facelle tesztet használok, meg ebben a ciklusban fogok egy még olcsóbb tesztet használni erre a célre David teszt.

Te milyet használsz ?

2023. okt. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
David tesztet használok. Teljesen bevállt amúgy. Sok ovu tesztet próbáltam, ár érték arányban ezt a tesztet nem "sajnálom" lövöldözni. Néztem régebben drágábbal egyszerre mutatta a tutit, így maradtam ennél.
2023. okt. 4. 00:09
 5/5 anonim ***** válasza:

1-es és 3-as vagyok.

Na ilyen amikor a David lh teszt pozitív.

Ma vagyok a 13.napon :)

[link]

Nekem ez este 6-kor készült szigorúan 2 óra folyadék és wc mentesen.

Csak azért küldtem el, hogy tudj mihez viszonyítani.

2023. okt. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!