Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok e? Es normalis,...

Terhes vagyok e? Es normalis, hogy meg nem jott meg a havim? Ma egy hete voltunk egyutt a parommal es nem vedekeztunk ez mult het csutortokon volt.

Figyelt kérdés
egyutt voltunk meg penteken is is ugyan igy, vasarnap reggel vettem be tabit ,h ne maradjak terhes (postinor 2), este be vetem a masodik tabit es ugy tudom h meg kene jojjon a menzeszem es semmi.ja es penteken meg vasarnap borzaszto alhasi fajdalmaim voltak
2009. jan. 1. 20:03
 1/3 anonim válasza:

Igaz hogy azt mondják hogy a tabletta bevétele után 24 órával megjön a menstruáció, de nálam nem így volt. Normálisan akkor jött meg amikor kellett neki...

Úgyhogy nyugi.. :)

2009. jan. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én még soha nem használtam ilyen tabit, de miért csak vasárnap vetted be, ha már csütörtökön megtörtént a "baleset"? A 72 órába ugyan belefér. Mikor kellene megjönnie a mensidnek? Ha már késik pár napja szerintem csinálj egy tesztet!!
2009. jan. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
januar 5-en kene megjonnie, de meg semmi jelet nem tapasztalom
2009. jan. 3. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!