Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu után a 10. napon vagyok,...

Ovu után a 10. napon vagyok, és ma egész nap megjön érzésem van, nem is kicsit, mitől lehet ilyen hamar? Nem lehet h ez a beágyazódás?

Figyelt kérdés
Mindig csak kb egy nappal hamarabb érzem ezt az érzést, és még van 5 napom.
2010. okt. 16. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ovuláció után egész pontosan 10 nappal nagyon erősen megjön érzésem volt. De nem gyanakodtam. Lassanként elkezdett feszülni a mellem. Aztán a 14. napon pozitívat teszteltem, sőt, milliméteres petezsákom is volt :-)) Szorítok! :-)
2010. okt. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ém is ugyanígy vagyok, megjön érzés és izomlázszerű fájdalom a hasam alján. Cicik oldalt feszülnek.

Drukkolok magunknak!


+++++

2010. okt. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a cicim nekem is nagyon fáj, de az mindig szokott mensi előtt, de ez a görcsölés nagyon furcsa. Egész nap érzem a petefészkem és néha nagyon erősen a megjön érzést..
2010. okt. 16. 17:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanezeket éreztem a menzesz előtt és a terhesség előtt is. Úgyhogy, ilyen tünetből én nem következtettem anno semmire. De nekem hamar lett pozitív a tesztem, szóval nem találgattam, hanem teszteltem inkább:)
2010. okt. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is megjön érzésem volt ovu után a 9-10. napon, aztán a 12-en, tegnap este meg is jött :-(
2010. okt. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de nekem 16 nap a luteálisom, ezért tartom nagyon korainak.
2010. okt. 17. 11:12
 7/7 anonim ***** válasza:

hasonlo cipoben jarok en is, nekem meg 10 nap van a nemvartig s mar 8-9 napja erzem a mellfeszulest, meg par napig volt mindjart meg jon erzes is, nehez varni a nem vart napjaig...

irj h mi lett veled kerlek!

2010. okt. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!