Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Uthrogestant használok, de...

Uthrogestant használok, de sokszor úgy érzem, hogy kifolyik, pedig használat után feküdni is szoktam egy kicsit. Ettől még hatásos?

Figyelt kérdés
Még azt szeretném kérdezni, hogy 12 napja volt inszem, a dokotnő azt mondta két hét múlva teszteljek, ami szomban, de a nem várt mensim csak hétfőre esedékes, mikor teszteljek?
2009. jan. 1. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
a napján mikor meg kellene jönnie, akkor már tesztelhetsz!
2009. jan. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hatásos igen,én is azt használok,és nekem is kifolyik!Nálad vannak vmilyen mellékhatásai?Mert én nem tudom megállapítani,hogy terhességi tüneteim vannak e,vagy a gyógyszer "munkálkodik".
2009. jan. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Miután felrakod az utrogestant minimum egy órát feküdni kell.

Én napi 3*1-et használtam.Gondolhatod...

Már tesztelhetsz,nekem a 25.napon már erős pozitv volt:-)

Sok sikert és ird meg mi volt.

Szoritok érted,mert nekünk is nagyon nehezen sikerült.

2009. jan. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat és a biztatást! Én sem tudom, hogy mellékhatás-e, de a hangulatom az pocsék, ok nélkül sírok és pillanatok alatt felhúzom magam. Remélem mindannyiunknak hamarosan sikerül!
2009. jan. 1. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!