Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A görbém szerint lehetek...

A görbém szerint lehetek terhes? Megnézné valaki?

Figyelt kérdés
Tegnap este volt egy törlésnyi rózsaszín a papíron és azóta fáj a hasam.Nem mensi"szerű"-en hanem pont úgy mint az első két napon szokott.Remélem nem jön meg!
2008. dec. 31. 22:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2008. dec. 31. 22:56
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Tesztelj,nagyon ígéretes!!! Kívánom,hogy pozitív legyen,írd meg. B.U.É.K.


20 hetes kismami

2008. dec. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretném,de csak holnap után merek tesztelni.Neked is B.U.É.K.!!!Köszi a bíztatást jólesett! Majd megírom mi lett.
2008. dec. 31. 23:20
 4/12 anonim ***** válasza:
igen mindenképp. szoval tesztelj.!Sok sikert neked!ird meg milett és is mostfogok tesztelni:)
2009. jan. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én is szorítok mindkettőnknek de majd csak holnap tesztelek.Addig lerágom a körmöm de azért is ki fogom bírni!Írd meg Te is az eredményt.
2009. jan. 1. 02:56
 6/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok,várjuk az eredményeket!
2009. jan. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ígéretesen néz ki a görbéd:) Szorítok neked én is. Holnap írd meg a eredményt.
2009. jan. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát lányok ,teszteltem de olyan negatív hogy csak úgy füstöl.A hasfájás elmúlt,a többi megmaradt,a hőm ugyanolyan,majd pár nap múlva ha nem jön újra tesztelek.Most egy kicsit elkeseredtem.
2009. jan. 2. 08:15
 9/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok,NE keseredj,lehet,hogy 2 nappal később volt a pé,mint a ciklus.hu berajzolta. Ezért nem mutatja. Mensinek semmi jele? Rendben van a ciklusod?
2009. jan. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Eddig rendben volt a ciklusom.A mensinek meg csak egy előjele szokott lenni az hogy ellőtte való nap migrénem van.De most minden bajom van.Szédelgek,néha fáj a hasam,a melleim meg úgy fájnak hogy majd leszakadnak,(a párom szerint meg is nőttek)ráadásul még egy kis hőhullám is van elég sűrűn.
2009. jan. 2. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!