Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már akinek csak a 37....

Volt már akinek csak a 37. napon, (30 napos ciklusnál) vagy még később mutatja ki a teszt a terhességet?

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek még akkor se mutatta ki a teszt, amikor megkapta az egy hetes labor eredményeit, és közölte az orvos, hogy terhes. (Én az 5. késős napon teszteltem csak, akkor pozitív is lett.)
2010. okt. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem általában 30 naposak a ciklusaim.És 2napja olyan halvány csíkot láttam hogy csak akkor lehetett látni ha fénynél nagyon nagyon megnéztem akkor volt egy kis halványacska valami talán nem is csík már nem tudom.de reggel tesztelek az biztos.
2010. okt. 14. 22:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden attól függ, mikor volt peteérésed. Ha a 37. napon mutatná a teszt, akkor azt jelenti, hogy kb. a 23. napon volt peteérés (de ez 30 napos ciklusnál nem valószínű).
2010. okt. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?Később volt peteérésem mint a 23. nap?És akkor valószínű azért nem mutatja a teszt?
2010. okt. 15. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!