Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3napja késik és olyan tejfől...

3napja késik és olyan tejfől szerű folyásom lett mára. Lehet örülnöm?

Figyelt kérdés
este görcsöltem, de nem jött meg mégse, és lehet ennek semmi köze hozzá, de az oldalamtól kőrbe a derekamig be-be szúr.
2010. okt. 13. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni de a folyásból nem lehet terhességre utalni ebben a hónapban én is így jártam sajnos ,de szorítok hogy neked sikerüljön!!!Vegyél egy tesztet és majd az megmutatja.
2010. okt. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez még bármi lehet. ha még egy pár napig késik, csinálj tesztet!
2010. okt. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez lehet baba a tünetek alapján,de mivel a női psziché sok mindenre képes (én már csak tudom ;) ezért a helyedben csinálnék egy tesztet,már bőben kimutatja.
2010. okt. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez lehet baba a tünetek alapján,de mivel a női psziché sok mindenre képes (én már csak tudom ;) ezért a helyedben csinálnék egy tesztet,már bőven kimutatja.
2010. okt. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
negatívat teszteltem :( és még mindig nem jött meg
2010. okt. 23. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!