Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan hatottak a cickafarkfű...

Hogyan hatottak a cickafarkfű és palástfű teák?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalataitok?
2008. dec. 30. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én a palástfüvet próbáltam, nekem az a tapasztalatom,hogy mivel ez vastagítja a méhnyálkahártyát, erősebb lesz tőle a vérzés. Persze ha sikerül a baba, lehet, hogy épp emiatt, mert a vastag nyh. fontos a beágyazódáshoz.

A cickafark állítólag a peteérést támogatja.

2008. dec. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátló után vagyok 3 hónappal. Sajnos viszonylag vékony a méhnyálkahártyám, alacsonyabb a progeszteron szintem. Úgyhogy itt találtam rá e két teára. Elkezdtem a cickafarkfüvet. Meglátjuk!
2008. dec. 30. 21:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálam pont 2 napja derült ki, hogy terhes vagyok és 1 hónapja iszom őket keverve. Hogy ettől?? Azt mondom, nekem bevált! Ha normál ciklusod van, a cickát igyad peteérésig, utána pedig a palástot mensiig. Fontos, hogy a cickát csak a ciklus első felében idd, mert vérbőséget okoz!

Nekem iszonyat hosszú ciklusaim voltak, azt sem tudtam mikor van peteérésem, így én összekevertem őket és minden reggel megittam egy bögrével. Moióta kiderült, hogy terhes vagyok, csak a palástot iszom.

Remélem tudtam segíteni!

2008. dec. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!