Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Köv. menzi után kezdem az...

Köv. menzi után kezdem az első closti hónapot (remélem egyben az utolsó), tudni szeretném, hogy attól még kell-e néznem a peteérést, vagy inkább csak érezzük jól magunkat? Melyik jön be inkább?

Figyelt kérdés
2008. dec. 30. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is szedtem, és sztem felesleges figyelgetni, ha clostit szedsz, akárhogy is, de lesz tőle petéd, csak kérdés hogy mennyi?! Ha jo időben vagy, akkor nagyon szeretgessétek meg egymást! Hajrá, mindent bele! Sok sikert! :D
2008. dec. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Serintem ne nézzd nekem csak ártott. szor nem jött így össze, abból nem is mindíg volt peteérésem, amikor volt hiába kaptam tüszőrepesztő szurit és időben együtt voltunk, de nem sikerült.Amikor feladtam nem néztem csak beszedtem a clostyt és igazán kívánásból voltunk együtt akkor sikerült:)) Ne figyeld megéri:))

13 heteske:)))

2008. dec. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi nektek ezt fogom tenni, csak jól érezni magunkat egymással és az újévet biztos babásan kezdem!!

Minden jót BÚÉK!!!:-)

2008. dec. 30. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!