Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a menstruációm ma 4....

Késik a menstruációm ma 4. napja. Voltak már ilyen kimaradások, de akkor még nem voltunk együtt a barátommal, most pedig már igen. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Ha oda kerülne a sor, hogy abortuszra kell mennem, akkor mikor keressem fel a dokit? Ugyértem, hogy még várjak 1 hetet, avgy mennyit várjak arra hogy megjöjjön? :S
2008. dec. 30. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Védekeztetek? Ha nem, vagy nem vagy benne biztos, hogy megfelelően, akkor vegyél terhességi tesztet. A dokihoz pedig minél előbb menjél el. 12. hét után már nem csinálnak abortuszt.
2008. dec. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
menj el orvoshoz minnél előbb és védekezzetek legközelebb :)
2008. dec. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
már tesztelhetsz!de amúgy meg amikor elvették a szüzességem nekem se jött meg sokáig, mert megzavarta a szervezetem a sex.nem minden esetben terhességre kell gondolni, bár jobb vigyázni.meg érdemes mindíg védekezni, bármit is mond a párod!
2008. dec. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat és a tanácsokat. ma metgcsináltam a tesztet 1 órája és azt mutatta hogy nem avvgyok az! megkönnyebültem:)
2008. dec. 30. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!