Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vizes folyás lehet terhességre...

Vizes folyás lehet terhességre utaló jel?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok ilyen kérdés volt már. Ha terhes vagyok, akkor már nagyjából (lehet kicsit több is) mint 3 hónapos. Ezalatt 2x menstruáltam, de a szeptemberi egy az egyben kimaradt, és már most is késik. Nagyjából egy hete vizes folyásom van, most felerősödött. Rendszertelen a menstruációm, de kezdek kicsit aggódni.
2010. okt. 11. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha 3 hónapos terhesnek gondolod, ill. gyanítod magad, akkor mért nem mész inkább nőgyógyászhoz? Mi nem tudjuk megmondani. Tesztet csináltál már? Ha meg ilyen rendszertelen a mensid, akkor tényleg a dokit ajánlom, hogy kiderítsétek az okát. Mi ennél többet nem tudunk mondani.
2010. okt. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért nem csináltam még, mert eddig ez a lehetőség eszembe se jutott. Most kezdett el aggasztani 1-2 napja. Dokira, tesztre még nem volt időm.
2010. okt. 11. 22:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor holnap reggel csinálj egyet, az a tuti. Mi itt jósolhatunk neked mindenfélét. A vizes folyás, igen, lehet terhesség alatt, sőt, szokott lenni jó sok.
2010. okt. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Csinálj egy tesztet szerintem is!Ha pozitív azért ha netán negatív azért menj el dokihoz.

Drukkolok,hogy az legyen amit te szeretnél!

Kérlek írd majd meg mi lett a teszt eredménye ha csináltál!

2010. okt. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Még mindig nem csináltam meg a tesztet, ma reggel görcsöltem, meg már pár napja reggelente görcsölök, minden jel arra mutat, hogy meg fog jönni, de még ma is semmi. Holnap már tényleg csinálok. A második válaszolónak köszi h szurkol :) Nem szeretnék babát, 17 éves vagyok...
2010. okt. 12. 15:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Szijja na mi lett az eredményed?:)
2010. okt. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem kellett megcsinálnom... :) Megjött. :) Hálistennek! :D
2010. okt. 16. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!