Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek a két normális menstru...

Lehetek a két normális menstruáció ellenére is terhes?

Figyelt kérdés
A történetem ott kezdődik, hogy október 11.-én pettingeltünk a barátommal, de úgy emlékszem, hogy nem kerülhetett sperma a hüvelyemhez, s 21.-én rendesen megjött a menzeszem. Aztán november hónapban is megvolt, sőt sokkal több volt, mint szokott lenni. Viszont most már lassan 10 napja késik és nem tudom elképzelni, higy mitől van. A menstruáció előtti tüneteim mind megvannak.
2008. dec. 30. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél tesztet ha terhes vagy az már kimutatja !
2008. dec. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha volt 2 tök normális mensid, akkor szinte kizárt hogy terhes vagy. Mióta menstruálsz? Lehet hogy még nem állt be rendszeresen a menszeszed. Nyugi.Eleve csak petting volt...Annyira minimális az esély, hogy az már nulla:-)
2008. dec. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát lassan már hét éve menstruálok, de még mindig hol ennyi hol meg amannyi napra jön meg. És tudom, hogy csak petting volt, mégis félek és megijedtem, hogy miért nem jött még meg.
2008. dec. 30. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!