Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma délelőtt azt vettem észre,...

Ma délelőtt azt vettem észre, hogy váratlanul megjött idő előtt a menzeszem, reggel még nem volt semmi. Terhes lehetek? Kérném segítségeteket.

Figyelt kérdés

Olyan barnás-vöröses pecsételős, nem azaz igazi, ami szokott ilyenkor. Egy héttel előbb érkezett, mint ahogy vártam, és nem volt semmiféle előjele, ahogy szokott (görcsök, cici fájdalom). Még soha nem volt ilyen, hogy 1 héttel előbb érkezik, mindig inkább 1-2 napot csúszni szokott. Délutánra a pocakom is felduzzadt, úgy éreztem magam, mint egy lufi, hányingerem nincsen.

Ezek lehetnek a teherbeesés első jelei?

Szerintetek terhes lehetek?

Holnap csinálhatok tesztet, így a menzesz alatt is mutat valamit?

KÉRNÉM SEGÍTSÉGETEKET!

ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!!!!


Korábbi levelem szövege:

A menstruációm végének (7 napig tartott) másnapján szeretkeztem párommal, mikor ő félig belém élvezett. Majd az ezt követő 10. napon ismét szeretkeztünk 2X is, ekkor már teljesen belém élvezett. Az utolsó szeretkezést követően egy éles fájdalmat éreztem a méhemnél. Tüneteim nincsenek, esetleg annyi, hogy a hasam egy kissé fel van puffadva, de ez szerintem lehet a karácsonyi ebédek miatt is. A következő ciklusomnak január első napjaiban kell megérkeznie………………


2008. dec. 29. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem védekeztetek akkor valószínű h terhes(ezt nem is értem h ezen meglepődsz) vagy s ez most nem mensi hanem beágyazódás...sztem egy hét múlva csinálj tesztet.
2008. dec. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A teszt akkortájtól (vagy rá pár nappal) ad jó eredményt, mikor meg kéne jönnie. A tesztnél a pozitív eredmény a biztosabb.
2008. dec. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most tulajdonképpen szeretnél babát vagy rettegsz attól hogy babás vagy? Gondolom nem ezutóbbi, hisz nem védekeztek. Úgyhogy gratulálok! Sztem baba!
2008. dec. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az utolsó levélírónak válaszólva:

Igen szertnénk babát, igaz nem mostanra gondoltunk, de azért reménykedek, hogy összejött!

Szerinted csínálhatok most tesztet, vagy várjam meg a "pecsételős" időszak végét?

2008. dec. 30. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!