Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mostanság kellene megjönnie,...

Mostanság kellene megjönnie, már kb.1,5 hete émelygek, fáradt vagyok, szúrkál a hasam, de csináltam két tesztet (igaz az egyiket túl hamar) és mindkettő negatív lett. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Clearblueval teszteltem, ami ha jól tudom 50-es érzékenységű. Teljesen meg voltam róla győződve, hogy terhes vagyok, mert legutóbb is ugyanilyen tüneteim voltak. Sajnos azt a terhességet üres petezsák miatt be kellett fejezni 9 hetesen. Most félek, hogy ha tényleg nem vagyok terhes, de nem is jön meg (márpedig nekem elég pontos volt mindig is a ciklusom), akkor mi lehet a bibi. Esetleg jártatok már így? Ha tudtok segíteni légyszíves írjatok! Köszönöm!
2008. dec. 29. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
szia. hát így amit irtál lehet hogy csak a pszichéd játszik veled a tüneteket illetően. "ilyentájt kellene megjönnie" nem irtad mikor. Ha még most negativ a teszt a nemvárt mensi napjától számolva harmadik-negyedik napon még tesztelhetsz. A pakliba benne van hogy mégiscsak pozitiv a teszt. Amennyiben nem az akkor marad az orvoshoz menetel! Lehet az is hogy hormonzavar miatt késik.
2008. dec. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A 33.napon vagyok, nekem 31-32 naposak a ciklusaim. Hormonzavar hát nem nagyon hiszem, mert a missed ab. után csináltattam hormonviszgálatot és jó lett. Az előző terhességnél a 34.napon lett erős pozitív a teszt, ebből gondoltam, hogy látnom kellett volna már vmit.
2008. dec. 29. 21:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne legyél olyan türelmetlen. Várj még egy kicsit és úgy is kiderül, hogy terhes vagy-e. Az elmaradt menszi utalhat másra is, de a megfelelő időben elvégzett teszt nem téved. Várj még egy pár napot és tesztelj újra.
2008. dec. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

első vagyok.. ha mondjuk sokat idegeskedtél vagy stresszes volt az elmult pár heted az is simán belefér a késébe.

de tényleg tesztelj pár nap mulva. sok sikert!

2008. dec. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hétvégén gondoltam hogy csinálok még egy tesztet ha addig nem jön meg. Dec 16 óta szabin vagyok, igazán nem idegeskedtem. :-)
2008. dec. 30. 08:52
 6/6 A kérdező kommentje:
Kb egy órája még reménykedtem, de most megjött. :-( Akkor csak a tüneteket nem értem...
2008. dec. 30. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!