Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most mi lehet? Már a gyógyszer...

Most mi lehet? Már a gyógyszer sem hat? Nagyon el vagyok keseredve. Hát soha nem lesz gyermekem?

Figyelt kérdés
Clostit szedtem. A nyúlós folyás a 18.nap környékén volt. Ma vagyok a 34.napon és a reggeli teszt negatív lett. Miért nem jött meg? Nem is hatott a gyógyszer? Vagy mégis csak még a teszt nem mutatta? 25-ös volt. A cicim fáj, a hasam hol olyan mintha épp meglenne, vagy szúr vagy puffadt, és fehér folyásom van. Nameg a megjön érzés. Mi lehet? Már kezdek beleőrülni. Ebben a hónapban bár szedtem a clostit már nem hőmérőztem, teljesen feladtam. Mi lehet?
2008. dec. 29. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem szabad feladni! Ahogy kiveszem a szavaidból, ez még csak az első Clostis hónapod, nem jön össze elsőre feltétlenül,légy türelmes. (tudom könnyű mondani)

A tüneteid utalhatnak terhességre is, de a kezdődő mensire is. A tesztnek már lassan ki kellene mutatni, főleg, ha a reggeli első vizeletből csináltad.

Tudom min mész keresztül, én is szedtem a Clostit 5 hónapig, és mellé még tüszőrepesztő szurit is kaptam, és semmi. Aztán jöttek a kivizsgálások a Kaáliban, de nem találtak semmit a magasabb prolaktinérték mellett. Aztán megtörtént a csoda, mert bő fél évvel a Closti, a szurik, az orvostól orvosig való szaladgálás után nyáron spontán teherbe estem. Áprilisra várjuk a kislányunkat!

Én sem hittem el, hogy sikerül, mert 2,5 évet vártunk rá, a hátam mögött egy vetéléssel!

Ne add fel, még bármi lehet, nekem a teszt a 35. nap környékén lett csak halvány pozitív!!!

Ha pedig nem sikerül, akkor is csak pár nap és ismét lehet próbálkozni, új év, új remények!

Szorítok neked, és nagyon boldog, gyermekáldásos új évet kívánok!

2008. dec. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Igaz én nem szedek Clostit, de dettó ugyanígy vagyok én is, csak én a 33. napon járok. Vannak tüneteim na meg ma reggelről egy negatív teszt. :-( Nem értem és én is nagyon el vagyok keseredve, mert nekem szept.ben volt egy missed ab-om üres petezsák miatt. Amúgy akkor a 34 napon 50-es teszt erős pozitív volt. Remélem valaki ír valami okosságot, mert totál tanácstalan vagyok. Szerintem ilyenkor már valami halvány pozitív tesztnek kellenne a kezünkben lenni, nem?
2008. dec. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok! Köszönöm.

Sajna májusban volt egy vetélésem, és azóta nem akar jönni a baba. Az is nagyon nehezen jött de spontán.

Első válaszoló, Gratulálok Neked, sok boldogságot!

2. válaszoló! Remélem hogy baba lesz Nektek és Nekem is! Majd írok!

2008. dec. 29. 21:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! A 2. vagyok. Képzeld nekem most megjött. :-( Nem baj, új év, új remény... Írj hogy mi volt!
2008. dec. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes az én sztorim is ! Van három kislányom és az elsőre nagyon sokat 2 évet vártunk és jött a Closti. beszedtem és elsőre összejött .Majd 22 hónapra a második kislány és rá 5 évre a harmadik kislányunk is a clostival jött össze. Voltak közben vetéléseim is. Most viszont szeretnénk egy 4. babát és a clostival sem jött össze ma megjött 30 napra.

Tudom nekem már van három, de tudom mit érzel mert végig csináltam én is és most a 4. babánál se hidd, hogy könnyebb!! Pihenj sokat és Ne add fel !! A tesztet csak reggel a legjobb hiába van ráirva nekem a gyógyszertába mondták !! Drukkolok neked !!

2008. dec. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

2. válaszoló sajnálom, remélem az új év babát hoz!!!

Nekem még mindíg semmi, nem értem.

Új válaszoló! Gratula a 3 gyerkőchöz, és drukk Nektek is a 4. babáért! Mi is többet szeretnénk de az első sem nagyon akar jönni. Sajna nekem is volt vetélésem, így még nehezebb lelkileg. Remélem az új év babás lesz.

2008. dec. 30. 19:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne add fel, én is clostyt szedtem, és nekem csak a 37. napon mutatott halvány csíkot a teszt:))

13 heteske

2008. dec. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De jó! Akkor még van remény... remélem...
2008. dec. 30. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!