Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Nem érzek...

Lehetek terhes? Nem érzek menzis érzéseket pedig eddig mindig görcsöltem ilyenkor. Holnap nem kelene megjönnie?

Figyelt kérdés
eddig mondig aztirtátok hogy menzis érzés van ha terhes valaki de nekem semmi menzis érzésem nincs pedig holnap kelene megjönnie
2008. dec. 29. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt menzis érzésem, mikor meg kellett volna jönnie, meg a tájékán sem.

33.hetes

2008. dec. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajna ez nem jelent semmit. Tapasztalatból írom. Az előző hónapban próbálkoztunk és nekem sem fájt a hasam pedig nekem mensi előtt 1 héttel már fájni szokott. Egy hetet késett a mensim mikor megjött és akkor sem fájt pedig én szoktam rendesen görcsölni. Eléggé letörtem, mert már azt hittem, hogy sikerült.

Ha ma már csinálsz tesztet vagy inkább holnap reggel első vizeletből akkor már nagy valószínűséggel kimutatja, hogy terhes vagy-e.

Üdv

2008. dec. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az előző vagyok. Mi újság? Csak érdeklődöm, hogy mi lett az eredmény ha nem gond. : )

Remélem neked pozitív lett nem úgy, mint nekem.


Üdv

2009. jan. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia nekem megjött a 31. napra.
2009. jan. 3. 20:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Az előző vagyok ismét.

Sajnálom :(

Azért próbálkozzatok szorgalmasan tovább!! :)

Nekem már ez a lehetőség sincs amíg nem találok egy új munkahelyet. Elbocsátottak létszámleépítés miatt. :(


Azért én sok szerencsét kívánok a továbbiakban!!


Üdv

2009. jan. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia

sajnálom:((((

én sem dolgozom sehol. nehéz állást találni.Szerintem azért ti is probálkozhattok azért mert nincs munkahely szerintem ne álljatok le hátha most sikerül

2009. jan. 4. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!