Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit éreztél embrió beültetés...

Mit éreztél embrió beültetés után? Mikor görcsöltél, mikor szúrt a hasad, stb?

Figyelt kérdés
A héten volt beültetésem, csak érdekel, hogy mit érzett, akinek sikerült, és mit akinek nem?
2010. okt. 10. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az első nem sikerült akkor szurkált a hasam!

A második sikerült, de akkor semmit nem éreztem nem fájt sehol a beülti után a 12. napon délben pozitív lett a teszt.Azóta már itt van velem 5 hónapos kisfiam!

Nagyon sok sikert kívánok!

2010. okt. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ és a bíztatást!

A beültetés napján még semmit nem éreztem, a következő 2 napon görcsöltem (a derekamban szoktam érezni), de már múlik, reménykedem. (hogy nem halt el)

2010. okt. 10. 11:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az első lombiknál (2 embriót ültettek be), különösebben nem volt semmi görcs, semmi "más"érzésem...sajnos ez nem is sikerült. A második lombik után - itt hétfőn volt a beületés , egy embriót kaptam vissza- pénteken görcsölt este a hasam és nagyon puffadtam. ez a puffadás végig megmaradt, ja és a mellem fájt másképp,mint az elsőnél. Most oldalt fájt, a hónaljamnál. Ez sikerült, igaz sajnos elveszítettük őt és a jobb oldali petevezetőmet is, mert méhenkívüli terhes voltam, és ahogy nőtt egyetlenkénk, szétrepedt a petevezető. Most indulunk a harmadiknak. Drukkolok Neked, és a lényeg, higgy benne és magadban is:)
2010. okt. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk a 3. beültetés sikerült.Mindhárom beültetés kb. egyformán zajlott, annyi különbséggel, hogy a 3. sikeres beültetésnél a mellfájdalom/mellfeszülés nem enyhült az idő előrehaladtával, hanem egyre erősebb lett! Az első 2 beültetésnél pedig egyre alábbhagyott ez a tünet, beültetés után 2 héttel már csak épphogy érzékenyek voltak.

A 3. beültetésnél viszont a melleim majdnem leszakadtak.

Nem szabad feladni akkor sem ha véletlenül nem sikerül, azt hittem nekünk már sosem fog és most itt rúgdos a kislányunk a hasamban:)

Sok sikert

23 hetes lombikos kismami

2010. okt. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 sikertelen volt, 1 biokémiai terhesség, 1 méhenkívuli, semmi kulonost nem ereztem, csak aszokasos mensi elotti tuneteket. A mehenkivulinel, ami 6 hetes volt, ott volt a 6. het korul, h megnott a mellem, de nem feszult, nem fajt, semmi ilyesmi és hányingerem se volt. Most van 2 baba bennem és nagyon remélem, ok mar velem maradnak. Most sem erzek semmi extrat, 6 napja volt a beultetes. Neked mikor volt? Friss babák vagy fagyasztottak? Sok sikert!
2010. okt. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem a 3. beültetésem, 1 db friss embrió,két petesejtem lett csak sajna, a másik nem termékenyült meg.
2010. okt. 11. 18:55
 7/7 anonim válasza:

Szia! Én ma vagyok a beültetés utánni 3.napon. Szombaton kaptam vissza picurit,akik remélem velünk is maradnak. nekem ez az első lombikom.Az idén volt egy méhenkívüli és tavaly volt egy vetéléssel végződő terhességem. Semmi különöset nem érzek,az előzőekhez képest annyival másabbat, hogy a melleim oldalt érzékenyebbek, nem úgy fáj mint eddig. Néha érzem a pocim,olyan morgó érzésem van.Eddig pihentem szinte folyamatosan, de ma már picit többet fenn leszek és sétálgatok. Jobban érzem magam, ha kicsit kimozdulhatok az ágyból.

Szorítok neked, hogy sikerüljön!

2010. okt. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!