Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Naptár módszerrel teherbe...

Naptár módszerrel teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam egy lánnyal kalandozni, akit tegnap ismertem meg. Tök jól beszélgettünk egy bulin és gondoltuk hogy felmegyünk szobára, a szex nagyon jó volt, de se neki se nekem nem jó a gumi, Ő sem szereti és én sem de mondta hogy nyugodjak mert biztos nem lesz terhes a naptár módszer szerint, így belé mentem el..kicsit azért ideges vagyok így utólag mert nagyon nem hiányzik most egy gyerek, a lánynak sem 22 éves és még tanul...
2023. ápr. 22. 16:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Gratulálok. Ennyi ésszel vajon mit tanul az a lány és hol volt biológia órákon? Nyilván teherbe lehet mellette esni, csúszik az ovuláció és bumm.
2023. ápr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Én a jó kis nemibajoktól jobban tartanék.
2023. ápr. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 harebell ***** válasza:
100%
Persze, igazából bármikor teherbe lehet esni. Bizonyos napokon jóval kisebb a valószínűsége, de védekezés nélkül sosem 0.
2023. ápr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
1. Nem bioszt tanui..bölcsészet
2023. ápr. 22. 16:46
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A naptár modszer nálunk 2x is csődöt mondott 😅

Én azon gondolkodnék el, normalis vagy-e. Oké, szex, meg a farkad utan mész meg stb... de nemibetegség? Gyerektartás? Ezek nem viccesek ám.

Emellett megbízni valakiben, akit aznap ismertél meg... hát nem tudom



Tényleg csak gratulalni tudok

2023. ápr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%
Kivenni nem bírtad volna? Ez a lány akkor jó sok fiúval lehetett védekezés nélkül, ugye... Már csak ezért is gáz de te tudod. Tiszta undorítóak vagytok.
2023. ápr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6. Miért vettem volna ki sokkal jobb érzés mikor belemegy?
2023. ápr. 22. 19:36
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Jól jegyezd meg... ha beteszed akkor simán lehet terhes.


Nincs semmilyen módszer meg varázslat ami biztos lenne. És igen...az ilyen szinte lehetetle esetekből jönnek a nem tervezett babák.


Ha nem akarsz gyereket húzz gumit a farkadra. Pár órája ismert nőben megbízni....hát te se éltél még túl sokat ...

2023. ápr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%

"Miért vettem volna ki sokkal jobb érzés mikor belemegy?"

Na jó szerintem ez kamu. Sok hülye pasival találkoztam már, de ekkoraval azért nem, azt mindegyik tudja miért veszik ki a farkukat.

2023. ápr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9. Igen azért hogy ne legyek terhes a nő, de itt nem áll fent a terherbeesés rizikó szerinte, mert a menstruációja úgy volt hogy nem volt pete érése
2023. ápr. 22. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!