Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás lehet? 6. napon...

Beágyazódás lehet? 6. napon az együttlét után?

Figyelt kérdés

Görcsszerű érzés a hasban, de nem erős. Szurkálás a petefészekben és furcsa érzés gyomor tájékon. Mintha nagyon enyhe hányinger lenne, de ez sem erős (olyan gombóc érzés a torokban). Reggeli hőmérséklet 36,9!

köszönöm


2010. okt. 9. 08:36
 1/6 anonim válasza:
velem ugyanez volt kb egy hete. késik a nemvárt, de még nem mertem tesztelni. azóta neked vannak tüneteid?én folyton pisilek és olyan mintha meg akarna jönni. más nincs sajnos, ezért nem csináltam még tesztet
2010. okt. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem még csak a jövőhéten kellene nem megjönnie, és ma reggeltől érzem ennyire intenzíven (tehát nem beképzelem) a tüneteket! Hát igen, olyan mindjárt megjön érzés, bár hozzáteszem én szerencsés vagyok, van hogy meg sem érzem,hogy megjött. Nem szokott nagyon tünetem lenni! SZóval ezt most végképp nem tudom hovatenni! Reggel azt hittem, hogy "emésztési" dolog lehet, de miután voltam wc-n nem múlt el, és azóta is megvannak! De más nekem sincs. Szóval nem feszül a mellem, nem igazán érzékeny mellbimbóm, bár nekem mensi előtt sem szokott az lenni!

Hát majd kiderül!

SZurkolok neked is!

2010. okt. 9. 09:12
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja, igen a pisilés nálam is meg van! Egyébként te hogy bírod, hogy egy hete késik és nem tesztelsz? Én már régen csináltam volna!:))
2010. okt. 9. 09:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Akár lehet, hogy beágyazódás. De ne éld még nagyon bele magad, majd kiderül ha már késik. De legkorábban a nemvárt napján tesztelj. A hő pedig természetes, hogy még magas, ilyenkor mindig az, csak a mensikor esik le. Drukkolok! Ha lesz eredmény, írd meg.
2010. okt. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ok! Köszi! Feltétlenül megírom!:))
2010. okt. 9. 10:37
 6/6 anonim ***** válasza:
szia nem irtal mi lett veled?
2010. okt. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!